رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 22 June

شرکت کارون خوزستان

شرکت کارون خوزستان درسال ۱۳۶۴بامدیریت آقای مهندس عبدالرسول آهنگری با هدف کمک به پیشرفت پروژه های صنعتی و کشاورزی ازطریق مشاوره،اجراوتامین تجهیزات مختلف مورد نیاز آنان ، دراهواز تاسیس گردید.

عنوان شرکت: شرکت کارون خوزستان

فیلد کاری :  لوله، اتصالات و شیرآلات

محصولات : 

تهویه و تاسیسات

آدرس: شهرک غرب ، ابتدای بلوارفرحزادی ، مجتمع

تجاری شهرک غرب ، طبقه چهارم غربی ، واحد۱۹

تلفن:  ۰۶۱ – ۳۲۲۱۴۸۷۷,۳۲۲۲۲۹۴۳

سایت:  www.karoonkhozestan.com

 شرکت کارون خوزستان

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت کارون خوزستان است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت کارون خوزستان


شرکت کارون خوزستان درسال ۱۳۶۴بامدیریت آقای مهندس عبدالرسول آهنگری با هدف کمک به پیشرفت پروژه های صنعتی و کشاورزی ازطریق مشاوره،اجراوتامین تجهیزات مختلف مورد نیاز آنان ، دراهواز تاسیس گردید.


شرکت کارون خوزستان با اتکابراراده و تجربه همکاران خودهمواره نقش مثبتی رادریاری رساندن به پروژه ها درشرایط مختلف ایفا نموده و خوشبختانه سوابق ارزنده ای رانیزدرکارنامه خود به ثبت رسانده است.
تنوع پروژه های صنعتی درکشورازجمله پروژه های نفت و گاز،صنایع فولاد،معادن ، صنایع سیمان، نیشکر،آبرسانی،کشاورزی و همچنین اعتمادصاحبان و مجریان پروژه ها به شرکت کارون خوزستان وتوقع آنان به همکاری بیشتر ،انگیزه و علت اصلی ورود این شرکت به عرصه های مختلف و توسعه فعالیت ها گردید.


شرکت کارون خوزستان با داشتن دفتر مرکزی ،نمایشگاه و انبار مناسب دراهواز ، همچنین دفتر تهران و توسعه و گسترش خدمات خود به کلیه صنایع درسطح کشور و با درخدمت گرفتن افراد مجرب درزمینه های فنی ، مهندسی و بازرگانی موفق به ایجاد ارتباط با صنایع داخلی و خارجی ازطریق اخذ نمایندگی و همکاری صمیمانه با آنان گردیده و آمادگی پاسخگویی به نیازهای پروژه های ملی و استانی رادارد.

محصولات این شرکت شامل موارد زیر است:


پمپ ، شیرآلات و اتصالات ، تسمه نقاله ، الکتروموتور و موتورگیربکس ، گیربکس ، استاکرو ریکلایمر ، تجهیزات اندازه گیری و ابزاردقیق ، دیزل(موتور) ژنراتور ، عملگر سیار پنوماتیک , عملگر سیار برقی ، عملگر برقی ، عملگر پنوماتیک

گالری تصاویر شرکت کارون خوزستان


      شرکت کارون خوزستان
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی