رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

شرکت پژوهش صنعت آب

شرکت پژوهش صنعت آب با بیش از پانزده سال تجربه موفق پیرامون فعالیتهای زیست محیطی توانسته است گامی کوچک اما موثر در حفاظت از این تنها سیاره قابل سکونت بردارد.

عنوان شرکت: شرکت پژوهش صنعت آب

فیلد کاری :  لوله، اتصالات و شیرآلات

محصولات : 

سیستمهای تصفیه فاضلاب صنعتی و بهداشتی

آدرس: خیابان سلمان فارسی ، سلمان ۸

پلاک ۳ ، طبقه دوم ، واحد ۵

تلفن:  ۰۵۱ – ۳۸۴۵۲۳۵۵

سایت:  www.pasenco.com

 شرکت پژوهش صنعت آب

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت پژوهش صنعت آب است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت پژوهش صنعت آب


شرکت پژوهش صنعت آب با بیش از پانزده سال تجربه موفق پیرامون فعالیتهای زیست محیطی توانسته است گامی کوچک اما موثر در حفاظت از این تنها سیاره قابل سکونت بردارد. عمده فعالیتهای این شرکت به چهار بخش تقسیم میگردد:


۱-مشاوره ، طراحی و اجرای انواع سیستمهای تصفیه فاضلاب صنعتی و بهداشتی
۲- طراحی و ساخت انواع پکیجهای پلی اتیلنی و پیشرفته تصفیه فاضلاب
۳- بهینه سازی مصرف انرژی
۴- آموزشهای تخصصی تصفیه فاضلاب
در بخش تصفیه فاضلابهای صنعتی و بهداشتی این شرکت با بهره گیری از تجربیات ودانش فنی خویش و نیز استفاده از فنآوری های روز دنیا خدمات فنی کارامدی را در زمینه مشاوره،طراحی و اجرای کامل سیستمهای تصفیه فاضلاب به متقاضیان ارائه مینماید. . همچنین بعنوان تنها شرکت ایرانی توانسته است با اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت EnviroSim کانادا طراحی سیستمهای تصفیه فاضلاب را تحت لیسانس این شرکت ارائه نماید.

با توجه به پیشرفتهای سریع مهندسی تصفیه فاضلاب در جهان و نیز ارائه روشهای تصفیه فاضلاب به صورت کم حجم و کم هزینه نسبت به روشهای سنتی، شرکت پژوهش صنعت آب با استفاده از تجربیات و متخصصین خود توانسته است سیستم تصفیه پیشرفته‌ای را در غالب پکیجهای پلی اتیلنی تصفیه فاضلاب به مشتریان محترم معرفی نماید. که نسبت به پکیجهای تصفیه فاضلاب موجود دارای قابلیتهای ویژه ای چه از لحاظ سطح اشغال، عملکرد و هزینه می‌باشد.

در بخش بهینه سازی انرژی این شرکت با طی دوره های خارجی و داخلی و اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت EMS (European) Ltd انگلستان و Prosaver هنگ کنگ در زمینه یونیتهای صرفه جویی در مصرف برق و نیز با استفاده از تجهیزات پیشرفته Power Analyzer امکان ممیزی ، سنجش و صرفه جویی در مصرف برق صنعتی را برای واحد های محترم صنعتی فراهم آورده است.

بدلیل مشکلات و مسائلی که عموماً در تصفیه خانه های فاضلاب در زمینه طراحی و راهبری سیستمهای تصفیه خانه وجود دارد جهت آشنایی مدیران ارشد ، میانی و یا راهبران تصفیه خانه ها ی سازمانها و یا واحد های تولیدی ، این شرکت اقدام به برگزاری انواع دوره های تخصصی پیرامون سیستمهای تصفیه فاضلاب مینماید. که برگزاری دوره های فوق امکان رفع بخش عمده ای از سوالات و مشکلات تصفیه خانه را مرتفع مینماید.

استاندارد هایی که این شرکت داراست:

  • استاندارد آلمان TUV
  • ISO 9000 , 9001 , 9004 , 19011 : 2000

محصولات این شرکت شامل موارد زیر است:


ساخت انواع سیستمهای تصفیه فاضلاب صنعتی و بهداشتی ، ساخت تجهیزات تصفیه خانه های فاضلاب ، ساخت انواع پکیجهای پلی اتیلنی پیشرفته تصفیه فاضلاب بهداشتی ، فیلتر های تصفیه هوای صنعتی

گالری تصاویر شرکت پژوهش صنعت آب


      شرکت پژوهش صنعت آب
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی