رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

شرکت دماتجهیز

شرکت مهندسی و بازرگانی دماتجهیز که از ابتدا در خصوص مشاوره و فروش انواع دستگاههای سرمایش ، گرمایش و تهویه مطبوع فعالیت می نمود به منظور ارائه خدمتی متمایز با توجه به استقبال روز افزون جامعه از اینترنت تصمیم به ارائه جدیدترین اطلاعات انواع دستگاههای سرمایش و گرمایش در سایت خود نمود

عنوان شرکت: شرکت دماتجهیز

فیلد کاری :  تهویه و تاسیسات

محصولات : 

تجهیزات گرمایشی و سرمایشی

آدرس:خیابان طالقانی، بین مفتح و بهار

نبش کوچه طالبیان -پلاک ۱

تلفن:  ۰۲۱ – ۸۸۸۲۲۵۵۰

سایت: www.damatajhiz.com

 شرکت دماتجهیز

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت دماتجهیز است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت دماتجهیز


شرکت مهندسی و بازرگانی دماتجهیز که از ابتدا در خصوص مشاوره و فروش انواع دستگاههای سرمایش ، گرمایش و تهویه مطبوع فعالیت می نمود به منظور ارائه خدمتی متمایز با توجه به استقبال روز افزون جامعه از اینترنت تصمیم به ارائه جدیدترین اطلاعات انواع دستگاههای سرمایش و گرمایش در سایت خود نمود که این سایت به سرعت به پربیننده ترین سایت کاربردی مهندسی کشور تبدیل گردید.
همچنین این مدیریت با توجه به استقبال گسترده کاربران ، کارشناسان و مهندسین مشاور از سایت مرجع دماتجهیز امکان درج بنرهای تبلیغاتی برای شرکتهای تولیدی و بازرگانی مرتبط را در نظر گرفته که شرح آنرا می توانید در بخش درج بنر تبلیغاتی و یا درج محصولات سرمایش و گرمایش ملاحظه فرمائید.

 

محصولات این شرکت شامل موارد زیر است:


کلیه دستگاههای تهویه مطبوع ، گرمایشی و موتورخانه ، تصفیه آب و هوا و فروش کلیه تجهیزات تاسیساتی از قبیل: تجهیزات تهویه مطبوع ، تجهیزات موتورخانه ، تجهیزات گرمایشی و سرمایشی ، تجهیزات تصفیه هوا و تصفیه آب

گالری تصاویر شرکت دماتجهیز


      شرکت دماتجهیز
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی