رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

شرکت کارا روش صبا

شرکت کارا روش صبا به نام تجاری SABA KCIC فعالیت خود را در سال ۱۳۷۸ با عضویت در انجمن شرکتهای اتوماسیون صنعتی آغاز نمود و درسال ۱۳۸۲ باتوجه به نیاز کشور، فعالیتهای خود در زمینه های هوشمند سازی ، اتوماسیون تاسیسات ، امنیت و ایمنی ساختمانها گسترش داد

عنوان شرکت: شرکت کارا روش صبا

فیلد کاری :  لوله، اتصالات و شیرآلات

محصولات : 

تجهیزات اتوماسیون وهوشمند سازی

آدرس: خیابان دکتر بهشتی ، خیابان وزرا

خیابان سوم ، شماره ۱۲ ، ساختمان صبا

تلفن:  ۰۲۱ – ۸۸۱۰۰۱۴۹

سایت:  www.sabakcic.com

 شرکت کارا روش صبا

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت کارا روش صبا است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت کارا روش صبا


شرکت کارا روش صبا به نام تجاری SABA KCIC فعالیت خود را در سال ۱۳۷۸ با عضویت در انجمن شرکتهای اتوماسیون صنعتی آغاز نمود و درسال ۱۳۸۲ باتوجه به نیاز کشور، فعالیتهای خود در زمینه های هوشمند سازی ، اتوماسیون تاسیسات ، امنیت و ایمنی ساختمانها گسترش داد که در سال ۱۳۸۴ موفق به تکمیل پروژه های مختلف و یکپارچه BMS گردید.


صبا در سال ۱۳۸۶ جهت توسعه کاربرد تجهیزات اتوماسیون وهوشمند سازی و تامین نیازهای جامعه ایران، روابط تجاری خود را با شرکتهای عمده تامین کننده تجهیزات اتوماسیون، ایمنی و امنیت توسعه داد.

صبا در سال ۱۳۸۷ محصول جدید خود را در زمینه هوشمند سازی تحت برند ملی ویدا ارائه داد که با ثبت برند به عنوان یکی از منابع جامع تامین کننده در زمینه فناوری اطلاعات ساختمان وارد بازار گردید.

صبا راهکارهای خاصی را در زمینه سیستمهای کنترل ساختمان، مدیریت انرژی، ایمنی و امنیتی فراهم نموده و با راحت، ایمن، مطمئن و کم هزینه تر ساختن آنها، باعث بهبود تاسیسات می گردد.

 

محصولات این شرکت شامل موارد زیر است:


مدیریت هوشمند ساختمان ویدا ، واحد مانیتورینگ و کنترل هوشمند از راه دور ، کنترل تجهیزات تهویه ، مطبوع مجهز به کمپرسورهای رفت و برگشتی ، کنترل تجهیزات تهویه مطبوع مجهز به کمپرسورهای اسکرال ، کنترل تجهیزات تهویه مطبوع مجهز به کمپرسورهای اسکرو ، شیر انبساط الکترونیک ، درایو انبساط الکترونیک ، تجهیزات کنترلی قابل برنامه ریزی سری +pco5 ، تجهیزات محلی اتوماسیون تهویه مطبوع ،واحد کنترل هوشمند یخچال و سردخانه سری MPX30SKITXXX

 

گالری تصاویر شرکت کارا روش صبا


      شرکت کارا روش صبا
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی