رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

شرکت پاتیل مشهد نوآور

پاتیل مشهد نوآور ازسال ۱۳۶۷ در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ مترمربع احداث گردید.هدف آن تلفیق بخش صنعت با پیکره علمی و دانشگاهی به عنوان استراتژی غالب و راهبردی تعیین گردید.

.

عنوان شرکت: شرکت پاتیل مشهد نوآور

فیلد کاری :  لوله، اتصالات و شیرآلات

محصولات : 

حوضچه درب پلیمری، حوضچه درب چدن، کمربندهای انشعاب،

کمربندهای آزبست، لوله محفظه شیرانشعاب، منهول تمام چدن،

منهول چدن-بتن، منهول کامپوزیتی، پله منهول، پایه شیر و پایه کنتور

آدرس: کیلومتر ۲۵ بزرگراه آسیایی ، مقابل جاده شیرحصار

تلفن:  ۰۵۱ – ۳۲۴۶۳۴۶۱

سایت:  www.patilmashhadnoavar.com

 شرکت پاتیل مشهد نوآور

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت پاتیل مشهد نوآور است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت پاتیل مشهد نوآور


پاتیل مشهد نوآور ازسال ۱۳۶۷ در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ مترمربع احداث گردید.هدف آن تلفیق بخش صنعت با پیکره علمی و دانشگاهی به عنوان استراتژی غالب و راهبردی تعیین گردید.

بدین گونه سالها تجربه صنعتی با علم و تکنولوژی روز دنیا پیوند یافت.در ابتدا با ایجاد واحد ریخته گری در سال ۱۳۶۷ اقدام به تولید انواع دریچه و کمربندهای چدنی نموده و در پی آن در سال ۱۳۷۷ با راه اندازی واحد تزریق پلاستیک تولید انواع مختلفی از قطعات مختلفی از قطعات و اتصالات پلیمری در صنعت آب را آغاز کرده و در سال ۱۳۸۲ با به مار گیری دانش متخصصان چند ساله خود با استفاده از اصول مهندسی وطراحی نرم افزاری اقدام به طراحی و ساخت حوضچه های کنتور نمود.


سپس با طراحی نرم افزاری اقدام به طراحی و ساخت حوضچه های کنتور نمود.


سپس با تائید آن پارک علم و فناوری مشهد و مرکز تحقیقات تجهیزات نیرو(ساتکاپ) در سال ۱۳۸۳شروع به تولید حوضچه کرد.اکنون تولید محصولات این شرکت با کیفیت بالا هدف اصلی مدیران وپرسنل این شرکت تولیدی می باشد که دراین راستا استفاده از بهترین مواد اولیه موجود در بازار جهانی وتجهیزات مدرن و ایجاد بخش کنترل کیفیت با مدرن ترین و دقیق ترین ابزار وسایل ،به کار گیری کادر مدیریت با سابقه و دارای مدارج علمی بالا،ایجاد بخش تحقیق و توسعه (R&D) در دستو ر کار این شرکت قرار گرفته است.


دراین راستا تولیدات این شرکت دارای ۵ سال ضمانت از نظر مواد اولیه و از لحاظ شکنندگی و…می باشد و دارای بارکد مخصوص شرکت پاتیل مشهد نو آور است

 

 

این شرکت حوضچه درب پلیمری، حوضچه درب چدن، کمربندهای انشعاب، کمربندهای آزبست، لوله محفظه شیرانشعاب، منهول تمام چدن، منهول چدن-بتن، منهول کامپوزیتی، پله منهول، پایه شیر و پایه کنتور را تولید می کند.

گالری تصاویر شرکت پاتیل مشهد نوآور


      شرکت پاتیل مشهد نوآور
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی