رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۶ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 18 May

شرکت فنی مهندسی راد کیان صنعت سها

شرکت فنی مهندسی راد کیان صنعت سها (سهامی خاص)، فعالیت خود را بر پایه سه اصل ابداع، احترام به مصرف کننده و بهترین تولید در حد استانداردهای روز دنیا در چهارچوب کمی وکیفی مطلوب در شیراز آغاز به کار نمود.

.

عنوان شرکت: شرکت فنی مهندسی راد کیان صنعت سها

فیلد کاری :  لوله، اتصالات و شیرآلات

محصولات : 

مخازن نگهداری انواع مایعات  بلاخص آب آشامیدنی

آدرس: شهرک بزرگ صنعتی ، خیابان ۲۵۰۰

بعد از فرعی اول ، سمت راست ، سوله هفتم

تلفن: ۰۹۱۰۷۰۰۹۴۹۷

سایت:  www.radkian.com

 شرکت فنی مهندسی راد کیان صنعت سها

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت فنی مهندسی راد کیان صنعت سها است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت فنی مهندسی راد کیان صنعت سها


شرکت فنی مهندسی راد کیان صنعت سها  (سهامی خاص)، فعالیت خود را بر پایه سه اصل ابداع، احترام به مصرف کننده و بهترین تولید در حد استانداردهای روز دنیا در چهارچوب کمی وکیفی مطلوب در شیراز آغاز به کار نمود.

شرکت راد کیان صنعت سها تولید مخازن نگهداری انواع مایعات  بلاخص آب آشامیدنی را در غالب دو محصول کامپوزیتی GRP و SMC و دو محصول فلزی با پوشش کامپوزیتی و گالوانیزه در ظرفیت های گوناگون با امکان ساخت در اشکال منظم و غیر منظم ارائه می دهد.

شرکت راد کیان صنعت سها در راستای فعالیت های تخصصی خود در امر تولید مخازن توسط  تیمی مجرب و کاردان و با اتکا به اندوخته و تجارب پیشین، توانست به ترکیبی ایده آل در به هم آمیختن مواد فلزی و کامپوزیتی، دست یابد که نتیجه آن ایجاد مخازنی با سطح داخلی همگن و سیقل در برابر آب و دیگر مایعات خورنده و غیر خورنده، همراه با سازه ای مستحکم در برابر فشار های هیدرواستاتیکی مایعات است.

همچنین این تیم تحقیقاتی توانستند ایده آل ترین طراحی را جهت مخازن پیش بینی نمایند که نتیجه این تحقیقات، پایین آمدن قیمت تمام شده کالا و شکیل تر شدن شکل ظاهری محصول تولیدی گردید.

در نهایت تمام این تلاشها منجر شد که شرکت راد کیان صنعت سها با نوع آوری خاص خود و احترام به حقوق مصرف کننده، عرصه ی جدیدی در تولید مخازن با ضریب اطمینان و کیفیت نگهداری آب بالا، ایجاد کند.

 

خدمات قابل ارائه از سوی شرکت فنی مهندسی راد کیان صنعت سها:

۱) مخزن آب

SMC 2) مخزن آب

FRP 3) مخزن آب فلزی با پوشش داخلی (FRP)

۴) مخزن آب پلی اتیلن

۵) مخزن آب گالوانیزه

۶) مخزن چربی گیر

FRP 7) مخزن سپتیک فاضلابی

FRP 8) پوشش دهی FRP مخازن بتنی و فلزی

۹) ورق های نمای

FRP 10) کفپوش ضد لغزش

FRP 11) مقاوم سازی کربنی (CFRP)

۱۲) پوشش دهی ضد اسید و مواد خورنده GRV

گالری تصاویر شرکت فنی مهندسی راد کیان صنعت سها


      شرکت فنی مهندسی راد کیان صنعت سها
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی