رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

شرکت آتی تهویه ی البرز

شرکت آتی تهویه ی البرز در سال ۱۳۹۲ با نام تجاری بادگیرا به همت جمعی از متخصصان عرصه ی تهویه مطبوع و تاسیسات با هدف بروز رسانی و خدمت رسانی در حیطه ی سیستم های سرمایشی و گرمایشی و تاسیسات در استان البرز فعالیت خود را آغاز کرد.

.

عنوان شرکت: شرکت آتی تهویه ی البرز

فیلد کاری :  تهویه و تاسیسات

محصولات : 

انواع لوله اتصالات و دستگاه تهویه مطبوع

آدرس: عظیمیه ، ۴۵ متری کاج ، نبش ندای جنوبی

ساختمان رامین ، طبقه ی دوم اداری ، شرکت آتی تهویه ی البرز

تلفن:  ۰۹۱۲۰۵۸۰۶۸۲

سایت:  www.baadgira.com

 شرکت آتی تهویه ی البرز

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت آتی تهویه ی البرز است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت آتی تهویه ی البرز


شرکت آتی تهویه ی البرز  در سال ۱۳۹۲ با نام تجاری بادگیرا به همت جمعی از متخصصان عرصه ی تهویه مطبوع و تاسیسات با هدف بروز رسانی و خدمت رسانی در حیطه ی سیستم های سرمایشی و گرمایشی و تاسیسات در استان البرز فعالیت خود را آغاز کرد.

این شرکت فروش انواع لوله ( مسی ، آهنی ، نیوپایپ ، سوپر پایپ و …) ، انواع اتصالات ، بهداشتی ساختمانی ، فروش و ارائه ی خدمات در زمینه ی انواع دستگاه تهویه مطبوع ائم از چیلر ، روف تاپ پکیج ، سیستم های VRF ، VRV ، زنت ، ایرواشر ، مینی چیلر ، داکت اسپلیت ، فن کویل ، اسپلیت و … را برعهده دارد.

گالری تصاویر شرکت آتی تهویه ی البرز


     
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی