رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

تمرکز بر صنایع کوچک تداوم رشد صنعت است
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان:

تمرکز بر صنایع کوچک تداوم رشد صنعت است

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت : تداوم رشد صنعتی نیازمند توجه هرچه بیشتر به صنایع کوچک و متوسط است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت : تداوم رشد صنعتی نیازمند توجه هرچه بیشتر به صنایع کوچک و متوسط است.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی پی جی به نقل از ایلنا از رشت، احمد علی شهیدی تداوم رشد صنعتی را تمرکز در صنایع کوچک دانست و گفت : در سال ۹۶باید تمرکز بیشتری بر صنایع کوچک و متوسط داشته باشیم ، چرا که تداوم رشد صنعتی نیازمند توجه هرچه بیشتر به صنایع کوچک و متوسط است.

وی در ادامه بیان داشت : حمایت از صنعتگران باید به شکل واقعی و عملی انجام پذیرد ، حمایت از صنعتگر یعنی ایجاد اشتغال و کارآفرینی ، یعنی رشد صنعت و توسعه اقتصادی کشور ، حمایت از صنایع کوچک یعنی رسیدن به تولید زود بازده .

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت : امروز صنایع کوچک در فرایند توسعه اقتصادی جایگاه ویژه ای دارد و توسعه صنعتی هر منطقه در گرو بکار گیری سرمایه انسانی وفیزیکی آن منطقه و مناطق همجوار آن است .

وی در ادامه به بیان اهمیت و کارایی صنایع کوچک پرداخت و گفت : توسعه اشتغال پایدار و کار آفرینی با هدف پیشرفت جامعه ، افزایش توان تخصصی فنی ، کمک به توسعه بازارهای داخلی برای رشد صادرات ، افزایش تولید ناخالص ملی درحوزه صنایع کوچک از نتایج استقرار و تمرکز واحدهای صنعتی در شهرکهای صنعتی است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان در خصوص نقش شهرک های صنعتی و انجام زیر ساختها و ارائه خدمات بهتر به صاحبین صنایع بیان داشت : نقش شهرک ها و نواحی صنعتی به عنوان کانون‌های تولید ، اشتغالزایی و توسعه صنعت و پویایی اقتصادی در ایجاد و گسترش کسب و کار و سرمایه گذاری بر کسی پوشیده نیست به همین علت به منظور بهینه سازی خدمات ارائه شده به واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی استان ، فراهم کردن زیرساخت ها مقوله ای بسیار لازم و ضروری است .

وی در همین راستا بیان داشت : تامین زیرساختهای لازم در شهرک های صنعتی از ملزومات رونق کسب و کار و توسعه تولید در استان می باشد و در حال حاضر روند گسترش امکانات در شهرک های صنعتی استان و ارائه خدمات لازم به فعالان حوزه تولید و کسب و کار در بخش صنعت به سرعت ادامه خواهد داشت .

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت : فراهم کردن بسترهای مناسب برای کار آفرینی و نوآوری در جذب و هدایت سرمایه‌ها در مسیر توسعه اقتصادی کشور می بایست مورد توجه جدی قرار گیرد و شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان انجام زیرساختها و ارائه خدمات بهینه به واحدهای صنعتی را در اولویت کاری خود قرار داده است که امیدواریم با حمایت بیش از پیش و همه جانبه مسئولین استانی این امر به زودی زود و به شکلی کامل در تمام شهرک ها و نواحی صنعتی استان محقق شود .

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی