رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

شرکت نوین آوران صنعت در سال ۱۳۸۲ تاسیس و فعالیت خود را در ضمینه ماشین آلات، تـجهیزات و مواد Brazing و Soldering آغاز نموده است

.

عنوان شرکت: شرکت نوین آوران صنعت

فیلد کاری :  لوله، اتصالات و شیرآلات

محصولات : 

تجهیزات و آلیاژ های بریزینگ

آدرس: تهران، خیابان آفریقا، بلوار گلشهر پلاک ۱۷ واحد ۳۵

تلفن:  ۰۲۱ – ۲۲۰۱۲۳۳۹

سایت:  www.novinavaransanat.com

 شرکت نوین آوران صنعت

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت نوین آوران صنعت است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با نوین آوران صنعت


شرکت نوین آوران صنعت در سال ۱۳۸۲ تاسیس و فعالیت خود را در ضمینه ماشین آلات، تـجهیزات و مواد Brazing و Soldering آغاز نموده و با تکیه بر مهندسین و تکنسینهای مجـرب و کـارآزموده وهمچنین داشتن روابـــط بین الملل خوب، مـــوفق به کسب نمایــــندگی رســمی از شرکــتهای بزرگ Lucasmilhaupt آمریـــکا و Handy & Harman کانادا و Protechno فرانســـه و Vulkan آلمان و ESA Service ایتالیا و چندین شرکــت آسیایی شده است.


شرکت نوین آوران صنعت در مدت فعالیت خود با در دسترس داشتن منابع و تکنولوژی های روز دنیا توانسته در کمک و پیش برد پروژه ها در صنایع هوایی، الکترونیک، خودرو سازی، تهویــه مطبوع، لوازم خانگی و برودتی، ابزار سازی و مته های حفاری سربلند باشد.
نوین آوران صنعت توزیع کننده و تامین کننده اتصالات بدون جوش(لاکرینگ) ، تجهیزات و آلیاژ های بریزینگ ، دستگاه های نشت یاب، ریکاوریِ گاز و وکیوم در صنایع یخچال سازی است


گالری تصاویر شرکت نوین آوران صنعت


      شرکت نوین آوران صنعت
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی