رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

شرکت سمک شیر

شرکت تولیدی و تحقیقاتی سمک شیر در شهریور ماه سال ۱۳۷۱ با هدف تولید انواع شیرآلات بهداشتی ، ساختمانی و صنعتی تأسیس و تولید آزمایشی خود را در سال ۱۳۷۲ با تولید شیر اطمینان آبگرمکن و مخازن آب گرم شروع کرد.

.

عنوان شرکت: شرکت سمک شیر

فیلد کاری :  لوله، اتصالات و شیرآلات

محصولات : 

شیرآلات بهداشتی

آدرس: آبیک ، خیابان طالقانی ، پلاک ۱

تلفن:  ۰۲۱۶۶۷۴۴۷۹۲

سایت:  www.samakshir.com

 شرکت سمک شیر

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت سمک شیر است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت سمک شیر


شرکت تولیدی و تحقیقاتی سمک شیر در شهریور ماه سال ۱۳۷۱ با هدف تولید انواع شیرآلات بهداشتی ، ساختمانی و صنعتی تأسیس و تولید آزمایشی خود را در سال ۱۳۷۲ با تولید شیر اطمینان آبگرمکن و مخازن آب گرم شروع و ظرف کمتر از سه ماه موفق به دریافت اولین پروانه استانداردایران خود در زمینه شیر اطمینان در دی ماه سال ۱۳۷۲ گردید و بلافاصله پس از دریافت گواهینامه استاندارد ، تولید انبوه شیر اطمینان آغاز و با استقبال بازار مصرف مواجه شد.

شرکت سمک شیر در سال ۱۳۹۲ موفق به ثبت اختراع جهت تولید شیرآلات ساچمه ای ( بال ولو) با بدنه یکپارچه برای مصارف خانگی و صنعتی با شماره ثبت ۸۱۳۷۵ گردید که این اختراع بعنوان یک دستاورد بسیار مهم صنعتی در عرصه تولید شیرآلات ساختمانی و صنعتی کشور محسوب شده و انحصاری است .

این اختراع جهت انواع شیرآلات ساختمانی شامل شیر ماشین لباسشویی ، شیر پیسوار ، شیر پیسوار فیلتردار ، شیر شلنگی تک ضرب ، شیر رادیاتور شوفاژ و غیره کاربرد اساسی دارد. شرکت
تولیدی و تحقیقاتی سمک شیر دارای پروانه استاندارد ملی ایران برای ۳ محصول زیر است: – شیر اطمینان مرکب حرارتی و فشاری – مغزی شیرآلات بهداشتی – شیر پیسوار

 

 

محصولات این شرکت شامل موارد زیر است:

سمک شیر ، شیر اطمینان آبگرمکن و مخازن آب گرم – شیر تخلیه آبگرمکن و مخازن آب گرم – مغزی استاندارد شیرآلات بهداشتی – شیر پیسوار فیلتردار استاندارد – شیر پیسوار ساچمه ای – شیر ماشین لباسشویی ساچمه ای – بالاتنه شیرآلات بهداشتی – شیر فلکه کولر آبی – شیر شلنگی کلاسیک

 

گالری تصاویر شرکت سمک شیر


     
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی