رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

شرکت درآب

گروه مهندسین دُرّ آب و همواره گفته است : « هر قطره آب ارزش دُرّ دارد »امروزه این مجموعه با ۵ شرکت تحت یک گروه به کارخود ادامه می دهند و همواره سعی کرده است آخرین تکنولوژی دنیا را در حد توان وارد کار خود نماید.

.

عنوان شرکت: شرکت درآب

فیلد کاری :  لوله، اتصالات و شیرآلات

محصولات : 

تجهیزات فیلتراسیون

آدرس: کیلومتر ۴ جاده زنگی آباد قائم ۴۶

تلفن:  ۰۳۴ – ۳۲۷۵۲۲۲۵

سایت: www.dorab.ir

 شرکت درآب

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت درآب است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت درآب


تا به امروز بیش از۲۰ سال از شروع به کار شرکت درآب می گذرد.

توضیحات درآب از زبان خودشان:

درزمان شروع هنوز با این کمبود آب و خشکسالی امروزی روبرونبودیم ولی به هرحال این نیاز به آب و صرفه جویی دردرست مصرف کردن ،روزبه روزحساس ترمی شد بنابراین کارخود را با نقشه برداری و طراحی زمین های کشاورزی و اجرای سیستم های آبیاری تحت فشار روی انواع محصولات کشاورزی شروع کردیم و این موضوع کاری را،بسط دادیم به طوریکه تولید بعضی ازاتصالات و قطعاتی که در این سیستم ها به کار می رفت را نیز به کار خود اضافه کردیم .

کم کم تعداد کارکنان زیاد شدند و امکانات بیشتری فراهم شد.تعداد دیگری شرکت با موضوعات متفاوت به ثبت رسید و شد گروه مهندسین دُرّ آب و همواره گفتیم : « هر قطره آب ارزش دُرّ دارد »امروزه این مجموعه با ۵ شرکت تحت یک گروه به کارخود ادامه می دهند و همواره سعی کرده است آخرین تکنولوژی دنیا را در حد توان وارد کار خود نماید.

محصولات این شرکت شامل پکیج فیلتراسیون شامل ( کنترل مرکزی اتوماتیک، شیرهای هیدرولیک سه طرفه، فیلتر های هیدروسیکلون ها ، فیلتر شن افقی و عمودی ، فیلترهای میکرونی ، تانک های تزریق کود و مواد شیمیایی ، کلکتور ها ) است

گالری تصاویر شرکت درآب


      درآب
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی