رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

فیلتر تصفیه آب در ایران به تولید انبوه می رسد
به منظور تامین آب شرب سالم؛

فیلتر تصفیه آب در ایران به تولید انبوه می رسد

به منظور تامین آب شرب سالم و با سرمایه گذاری سازمان گسترش و نوسازی صنايع ايران فیلتر تصفیه آب در ایران به تولید انبوه می رسد.

به منظور تامین آب شرب سالم و با سرمایه گذاری سازمان گسترش و نوسازی صنايع ايران فیلتر تصفیه آب در ایران به تولید انبوه می رسد.

 

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از ایدرو نیوز ، مدیر عامل شرکت غشا گستر دالاهو از شرکت های تابعه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت : فیلتر تصفیه آب ساخت داخل که نخستین بار در کشور با سرمایه گذاری ایدرو و همکاری محققان دانشگاه صنعتی شریف تولید شده ، بزودی به بهره برداری می رسد.

 

مصیب یونس دوست تصریح کرد : ظرفیت نهایی طرح ۵۰ هزار عدد فیلتر استاندارد ۸ اینچی ممبران در سال و با سرمایه گذاری کل ۳۵۰ میلیارد ریال است که در این میان ظرفیت فاز اول طرح ۲۲ هزار و ۵۰۰ هزار عدد فیلتر استاندارد ۸ اینچی ممبران در سال و با سرمایه گذاری کل ۱۳۰ میلیارد ریال است.

 
مدیر عامل شرکت غشا گستر دالاهو با اشاره به تکمیل کارخانه این طرح در شهرک کاوش گفت : مرحله اول طرح شامل تولید فیلترهای اسمز معکوس جهت آبهای لب شور خواهد بود و در ادامه و با گذشت زمان قادر خواهیم بود انواع فیلترهای ممبران جهت تصفیه آب دریا را نیز تولید نماییم.

 

با توجه به نیاز شهرها و صنایع کشور به آب شیرین و وارداتی بودن حجم عظیم فیلترهای تصفیه آب به کشور، پروژه ساخت و تولید انبوه فیلتر تصفیه آب ساخت داخل با تکیه بر فناوری بومی شده ، از مهم ترین پروژه های صنعت کشور محسوب می شود که با توسعه آن و سرمایه گذاری برای ایجاد واحدهای مشابه تولید فیلتر تصفیه آب در مناطق دارای آب های شور و حاشیه دریاها، تحول عظیمی در صنعت آب و سایر صنایع کشور ایجاد می شود.

 

 

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی