رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
  • الجمعة ۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 16 April

۹۰ سد درمناطق مختلف کشور در حال ساخت است

وزیر نیرو گفت: حدود ۹۰ سد در مناطق مختلف کشور در حال ساخت است.

وزیر نیرو گفت: حدود ۹۰ سد در مناطق مختلف کشور در حال ساخت است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صداوسیما؛ حمید چیت چیان در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت گفت: این سدها هم اکنون در مراحل مختلف پیشرفت فیزیکی هستند، در برخی سدها کار اجرایی به تازگی اغاز شده و برخی سدها نیز در شرف اتمام است.

وزیر نیرو با اشاره به اخرین تصمیم گیری‌ها برای تجدید نظر در اصلاح نرخ تعرفه برق سیستان و بلوچستان نیز گفت: پیشنهادات وزارت نیرو به هیئت دولت تقدیم شده است و این پیشنهادات با رویکرد اصلاح تعرفه‌ها و با روند کاهشی تصویب شده است که پس از ابلاغ دستور العمل اجرایی خواهد شد.

وزیر نیرو با اشاره به توانمندی متخصصان ایرانی در زمینه صادرات خدمات فنی و مهندسی در ساخت سد گفت: با توجه به توانمندی بالای فنی مهندسان ایرانی در زمینه ساخت سد، زمینه برای صدور خدمات فنی و مهندسی فراهم است و تاکنون طرحهای مختلفی در کشورهای کنیا، سریلانکا، تاجیکستان و عراق اجرا شده است.

وزیر نیرو در پاسخ به سوالی در خصوص ترکیب احتمالی کابینه دولت دوازدهم گفت: در خصوص افراد جدیدی که وارد کابینه خواهند شد اطلاعی ندارم.

وی در مورد احتمال ادامه حضور خود در کابینه دولت دوازدهم نیز گفت که حالا باید دید که آیا از بنده دعوت می‌شود یا خیر؟ الان زود است در مورد آن صحبت شود.

محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی نیز در پاسخ به سوالی در خصوص ترکیب کابینه دولت دوازدهم گفت: من هیچ خبری در مورد کابینه ندارم طبق معمول کار انجام می‌دهیم تا ببینم که رئیس جمهوری چه تصمیمی می‌گیرد، بحث چیست، تا در زمان مقتضی تصمیم بگیریم.

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی