رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 23 June

طرح آب شیرین‌کن
به منظور تامین آب آشامیدنی اجرایی می شود؛

طرح آب شیرین‌کن ۱۷۰ میلیارد ریالی تنگستان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر گفت: برای تامین آب آشامیدنی روستائیان تنگستان طرح آب شیرین‌کن طراحی شده که این طرح با سرمایه‌گذاری ۱۷۰ میلیارد ریال اجرایی می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر گفت: برای تامین آب آشامیدنی روستائیان تنگستان طرح آب شیرین‌کن طراحی شده که این طرح با سرمایه‌گذاری ۱۷۰ میلیارد ریال اجرایی می‌شود.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از اتحاد خبر ؛ مسعود نصوری بعدازظهر امروز در نشست بررسی تامین آب آشامیدنی روستاهای تنگستان، با بیان اینکه منابع تامین آب استان بوشهر کاهش یافته است اظهار داشت: برای جبران کمبودهای آب آشامیدنی استان بوشهر تاسیسات آب شیرین‌کن در نقاط مختلف با مشارکت بخش خصوصی طراحی شده است.

نصوری خاطر نشان کرد: در چند سال گذشته با توجه به کاهش میزان منابع تامین آب آشامیدنی روستاهای استان ساخت آب شیرین‌کن برای تامین آب پایدار روستاهای استان بوشهر اهمیت قابل توجهی پیدا کرده است.

وی از اجرای طرح آب شیرین‌کن تنگستان خبرداد و گفت: به زودی عملیات اجرایی مجتمع آب شیرین کن نوار ساحلی تنگستان با مشارکت بخش خصوصی آغاز می‌‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر با اشاره به نقش مهم اجرای این پروژه در تامین آب آشامیدنی روستائیان تصریح کرد:  با اجرای پروژه آب شیرین‌کن تنگستان آب آشامیدنی مورد نیاز ۳۶  روستاهای این شهرستان وشهردلوار با جمعیتی بیش از ۳۶ هزار و ۵۰۰  نفر تامین  می‌شود.

نصوری با بیان اینکه آب شیرین‌کن روستایی تنگستان با ۱۷۰ میلیارد ریال اجرایی می‌شود افزود: برای تامین آب آشامیدنی روستائیان تنگستان طرح آب شیرین‌کن طراحی شده که این طرح با سرمایه‌گذاری ۱۷۰ میلیارد ریال اجرایی می‌شود.

وی بیان کرد: طرح آب شیرین‌کن  تنگستان در مدت ۱۸ ماه اجرایی می‌شود که دوره بهره برداری از آن ۱۵ سال  است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر  تاکید کرد: با بهره برداری از این طرح ،میزان آب تولیدی به ۷ هزار و ۵۰۰  میلیون مترمکعب در طول شبانه روز افزایش می‌یابد.

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی