رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April

آب شیرین کن روستایی تنگستان با ۱۷۰ میلیارد ریال اجرایی می شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر گفت: برای تامین آب آشامیدنی روستائیان تنگستان طرح آب شیرین کن طراحی شده که این طرح با سرمایه گذاری ۱۷۰ میلیارد ریال اجرایی می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر گفت: برای تامین آب آشامیدنی روستائیان تنگستان طرح آب شیرین کن طراحی شده که این طرح با سرمایه گذاری ۱۷۰ میلیارد ریال اجرایی می شود.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری تسنیم از تنگستان ، مسعود نصوری بعدازظهر روز گذشته در نشست بررسی تامین آب آشامیدنی روستاهای تنگستان، با بیان اینکه منابع تامین آب استان بوشهر کاهش یافته است اظهار داشت: برای جبران کمبودهای آب آشامیدنی استان بوشهر تاسیسات آب شیرین کن در نقاط مختلف با مشارکت بخش خصوصی طراحی شده است.
نصوری خاطر نشان کرد: در چند سال گذشته با توجه به کاهش میزان منابع تامین آب آشامیدنی روستاهای استان ساخت آب شیرین کن برای تامین آب پایدار روستاهای استان بوشهر اهمیت قابل توجهی پیدا کرده است.
وی از اجرای طرح آب شیرین‌کن تنگستان خبرداد و گفت: به زودی عملیات اجرایی مجتمع آب شیرین کن نوار ساحلی تنگستان با مشارکت بخش خصوصی آغاز می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر با اشاره به نقش مهم اجرای این پروژه در تامین آب آشامیدنی روستائیان تصریح کرد: با اجرای پروژه آب شیرین‌کن تنگستان آب آشامیدنی مورد نیاز ۳۶ روستاهای این شهرستان وشهردلوار با جمعیتی بیش از ۳۶ هزار و ۵۰۰ نفر تامین می شود.

نصوری با بیان اینکه آب شیرین کن روستایی تنگستان با ۱۷۰ میلیارد ریال اجرایی می شود افزود: برای تامین آب آشامیدنی روستائیان تنگستان طرح آب شیرین کن طراحی شده که این طرح با سرمایه گذاری ۱۷۰ میلیارد ریال اجرایی می شود.

وی بیان کرد: طرح آب شیرین کن تنگستان در مدت ۱۸ ماه اجرایی می شود که دوره بهره برداری از آن ۱۵ سال است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر تاکید کرد: با بهره برداری از این طرح ،میزان آب تولیدی به ۷ هزار و ۵۰۰ میلیون مترمکعب در طول شبانه روز افزایش می یابد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی