رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

کشور باید به سمت حمایت از صنایع مزیت دار حرکت کند

محمد عزیزی روز شنبه افزود: آنچه که رهبر معظم انقلاب در بحث اقتصاد مقاومتی مطرح کرده اند، در صورتی که محقق شود، تمام مشکلات اقتصادی کشور برطرف می شود.

محمد عزیزی روز شنبه افزود: آنچه که رهبر معظم انقلاب در بحث اقتصاد مقاومتی مطرح کرده اند، در صورتی که محقق شود، تمام مشکلات اقتصادی کشور برطرف می شود.

به گزارش گروه صنعت و معدن  ویکی پی جی به نقل از ایرنا، وی یادآورشد: جان کلان رهبر فرزانه انقلاب در این خلاصه شده است که هویت داشته باشید و به داشته های خود قناعت و افتخار کنید.

عزیزی اظهار کرد: تولید کشور زمانی به اشتغال منجر می شود که تولید فعال باشد و زمانی سرپا می ماند که محصول خوبی خارج شود.
نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی شرط لازم برای کارایی یک محصول خوب را خرید آن در بازارهای داخلی و خارجی خواند و گفت: در صورتی که محصول تولیدی بازار نداشته باشد، نمی تواند به حیات خود ادامه دهد.

وی تصریح کرد: در شرایط کنونی اقتصادی کشور، زمانی که یک واحد صنعتی و تولیدی، محصول مورد نیاز کشور را تولید می کند، واردات محصولات مشابه به صلاح نیست.

عزیزی ادامه داد: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و اجرای طرح رونق، اقدام خوبی از سوی دولت یازدهم بود و امید می رود این برنامه در سال جاری هم استمرار داشته باشد.

کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید طی سال ۹۵ با بررسی مشکلات مختلف واحدهای تولیدی، موانع پیش روی فعالیت آنها را رفع می کرد و طرح رونق هم برای تامین منابع مالی مورد نیاز فعالیت مجدد یا بیش از پیش صنایع کوچک و متوسط در سطح کشور اجرا شد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی