رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
  • الجمعة ۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 16 April

انتخابات سازمان نظام مهندسی

هفتمین دوره انتخابات هیات رییسه گروه های تخصصی سازمان نظام مهندسی استان تهران از ساعت ۹ الی ۱۷ روز پنج شنبه ( فردا ) مورخ ۱۱/۳/۱۳۹۶ در شعب ۲۵ گانه اخذ رای برگزار خواهد شد.

هفتمین دوره انتخابات هیات رییسه گروه های تخصصی استان تهران از ساعت ۹ الی ۱۷ روز پنج شنبه ( فردا )  مورخ ۱۱/۳/۱۳۹۶ در شعب ۲۵ گانه اخذ رای برگزار خواهد شد.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از روابط عمومی  ، انتخابات سازمان نظام مهندسی مورد اشاره تنها در چهار رشته ، ،  و  برگزار شده و در سه رشته دیگر، مطابق مقررات مربوطه و طی روال قانونی، کمیسیون تخصصی تشکیل خواهد شد.

 

پیرو اطلاعیه های پیشین هیات اجرایی و به منظور آگاهی اعضای محترم  استان تهران از نحوه برگزاری هفتمین دوره انتخابات هیات رییسه گروه های تخصصی سازمان استان تهران، موارد ذیل به اطلاع اعضای محترم سازمان می رسد:

 

  • هفتمین دوره انتخابات هیات رییسه گروه های تخصصی از ساعت ۹ الی ۱۷ روز پنج شنبه مورخ ۱۱/۳/۱۳۹۶ در شعب ۲۵ گانه اخذ رای برگزار می گردد
  • انتخابات مورد اشاره تنها در چهار رشته ، ،  و  برگزار شده و در سه رشته دیگر، مطابق مقررات مربوطه و طی روال قانونی، کمیسیون تخصصی تشکیل خواهد شد.
  • با توجه به شرح بند ۳ اطلاعیه، حضور در این انتخابات آتی، تنها برای اعضای محترم رشته های ، ، و میسر خواهد بود.
  • شرکت کنندگان، امکان ارائه رای به ۷ نفر از کاندیداهای مورد نظر در رشته خود را خواهند داشت.
  • ارائه کارت شناسایی(کارت ملی، شناسنامه، پروانه اشتغال بکار، گواهینامه و گذرنامه) به همراه کارت عضویت معتبر جهت شرکت در انتخابات ضروری خواهد بود.
  • شرکت در انتخابات و اخذ رای صرفا به صورت اصالتی است.

 

 

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ،  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان ،  در جلسه توجیهی برگزاری هفتمین انتخابات سازمان نظام مهندسی گروه های تخصصی گفت: وظیفه ما برگزاری انتخابات در کمال صحت و سلامت است.

 

جلسه توجیهی برگزاری هفتمین دوره انتخابات گروه های تخصصی  استان تهران با حضور رئیس سازمان، مسوولان هیات اجرایی، مسوولان و عوامل اجرایی شعب انتخابات، سه شنبه ۹ خردادماه برگزار شد.
در ابتدای این جلسه رئیس استان تهران اظهار کرد: وظیفه ما این است این انتخابات را در کمال صحت و سلامت برگزار کنیم. اما خوشبختانه امروز اعضا نسبت به همه مسائل سازمان حساس شده اند و این وظیفه و مسئولیت ما را بیشتر می کند.
مهندس حسن قربانخانی افزود: در انتخابات سازمان نظام مهندسی پیش روی آنچه اهمیت دارد تامین سلامت و امنیت انتخابات است. انتخابات باید در سلامت کامل و به دور از مسائل حاشیه ای برگزار گردد.
وی تاکید کرد:هر یک از  مسئولان اجرایی این انتخابات مسئولیت قانونی و شرعی دارند. همه تلاش ما نیز این است که همه امور بر اساس قانون و شرع در این انتخابات انجام شود. ما امانتدار رای اعضای سازمان هستیم.
دکتر حکمت امیری، رئیس هیئت اجرایی انتخابات نیز در ادامه اظهار کرد: رای حق الناس است و  این وظیفه ماست که از آرا صیانت کنیم تا حق کسی ضایع نشود.
در ادامه مهندس سعید سعیدیان، نائب رئیس هیئت اجرایی انتخابات بیان کرد: هر سال که می گذرد حضور و حساسیت اعضای سازمان نسبت به انتخابات و مجامع بیشتر می شود و این اتفاق ارزنده ای است. در این میان وظیفه ما به عنوان مجریان امر، رعایت حقوق اعضا است.
مهندس صابر پیربرناش، دبیر هیات اجرایی انتخابات نیز گفت: مهمترین بحث، حفظ امینت برگزاری انتخابات است. مطابق قانون، روند برگزاری انتخابات اخیرا با دوره های قبل متفاوت شده و حدود۹ ماه این روند ادامه داشته است و به دلایل حساسیت های خاص انتخابات پیش رو، می بایست اهمیت ویژه ای برای این انتخابات قائل شویم.
در ادامه این جلسه توجیهی، مهندس سپندیان، عضو هیئت اجرایی انتخابات در خصوص برخی نکات مهم اظهار کرد: مهمترین مسئله در انتخابات پیش رو حفظ امنیت و حرکت در چارچوب قانون است. مهمترین هدف ما صیانت از آرای اعضاست به طوری که بعد از انتخابات کوچکترین شک و شبهه ای به سازمان و هیئت اجرایی وارد نشود.

 

وی تاکید کرد: در روز انتخابات آنچه اهمیت دارد احراز هویت رای دهندگان است از این رو اعضای سازمان علاوه بر کارت عضویت معتبر (اعتبار عضویت براساس تسویه بدهی تا پایان سال ۹۵ است) باید یک کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی، شناسنامه یا گواهینامه رانندگی به همراه داشته باشند. در نتیجه رای وکالتی مورد پذیرش نخواهد بود.

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی