رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 23 April

سیدرضا مقیمی اصل

معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر ملی سال ۱۳۹۵ را در اوایل خرداد ماه امسال برگزار کرد و طی آن ۱۰ کارآفرین برتر را معرفی کرد که در آن مهندس سیدرضا مقیمی اصل مدیرعامل کارخانجات تولیدی شرکت مهراصل ، به عنوان یکی از ده کارآفرین برتر کشور در سال ۱۳۹۵ معرفی شدند.

معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی یازدهمین  ملی سال ۱۳۹۵ را در اوایل خرداد ماه امسال برگزار کرد و طی آن ۱۰  را معرفی کرد که در آن مهندس  مدیرعامل کارخانجات تولیدی شرکت مهراصل ، به عنوان یکی از ده کارآفرین برتر کشور در سال ۱۳۹۵ معرفی شدند.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از مرکز روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ،  به عنوان یک راهکار موثر در ایجاد اشتغال است که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن معرفی و تجلیل از کارآفرینان و مفاخر عرصه کار و تولید، سعی نموده است فرهنگ و نگرشی در جامعه ایجاد نماید تا این نام آوران به عنوان الگو های شایسته کار و تولید به جامعه جوان و جویای کار معرفی شوند.

بدین منظور  یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر ملی سال ۱۳۹۵ روز سه شنبه دوم خرداد ماه جاری در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد که طی آن  مدیرعامل کارخانجات تولیدی شرکت مهراصل به عنوان یکی از ۱۰ کارآفرین برتر کشوری انتخاب شد.

به گزارش ویکی پی جی ، کارخانجات تولیدی شرکت مهراصل یکی از کارخانجات فعال در صنعت  کشور است و ۵۷ سال است که در حوزه ، برودتی و تولید انواع تجهیزات  فعال است. این شرکت متشکل از ۱۵ کارخانه است که به صورت مستقیم برای ۱۲۸۶ نفر  و به طور غیر مستقیم برای  ۴۷۰۰ الی ۴۸۰۰ نفر شغل ایجاد کرده است.

این شرکت کلیه تجهیزات مربوط به تجهیزات و را تولید کرده، و برخی از آن را به بازار داخل اختصاص داده و بخشی از آن را صادر می کند.

 

بر اساس این گزارش ، فرآیند انتخاب  با ثبت نام ۱۸ هزار و ۷۵۱  نفر در خرداد ماه ۱۳۹۵ آغاز و با انتخاب ۱۸۱ نفر کارآفرین برتر استانی و سپس با انتخاب نهایی  ۱۰ نفر کارآفرین برتر ملی در انتهای همان سال به سرانجام رسید.

گفتنی است : از سال ۱۳۸۵ تاکنون ۱۰ جشنواره توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار و در سطوح ملی و استانی شناسایی و معرفی شده اند .
لازم به ذکر است، این جشنواره با اهداف زیر برگزار شد:

  • ترویج و توسعه فرهنگ ، خلاقیت و نوآوری
  • شناسایی کارآفرینان در سراسر کشور و انتخاب برترین آنها و معرفی به عنوان الگو به آحاد جامعه خصوصا جوانان
  • ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های مختلف اقتصادی در بخش صنعت،کشاورزی و خدمات
  • ایجاد نشاط و رقابت در فضاهای کسب و کار،  هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور و ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی
  • تشویق حامیان به مشارکت و در اجرای برنامه های کارآفرینی و به خصوص تعامل جدی با کارآفرینان و نوآوران حاضر در جشنواره
  • حمایت معنوی از کارآفرینان برای ایجاد کسب و کار جدید
  • رشد اعتماد به نفس و روحیه خودباوری در جوانان و تقویت نقش کارآفرینان در نظام تصمیم سازی کشور

 

 

 

صفحه معرفی سیدرضا مقیمی اصل در پرتال صنعت تاسیسات ویکی پی جی
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی