رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الإثنين ۲۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 8 March

پنل های خورشیدی در قامت نمای ساختمان

راه حل پنل های خورشیدی پشت بامی پراکنده، بخشی از تلاش های صورت گرفته برای هدایت جریان حرکت به سمت انرژی های تجدیدپذیر است.

راه حل پنل های خورشیدی پشت بامی پراکنده، بخشی از تلاش های صورت گرفته برای هدایت جریان حرکت به سمت انرژی های تجدیدپذیر است.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از اخبار تاسیسات، پنل های خورشیدی جدید تسلا کاشی های بام هستند که به دو شکل سلول های خورشیدی مخفی توکار و انواع بیرونی عرضه می شوند. مالکان می توانند هرتعداد سلول مورد نیاز خود را سفارش داده و از میان انواع ترکیب بندی شده، یکدست، French Slate و Tuscan انتخاب کنند.

این کاشی های شیشه ای از سطح خیابان جالب توجه به نظر نمی رسد، اما در مهار انرژی خوشید برای ذخیره سازی در Powerwall ۲ تسلا نقش دارد. این بسته باتری خانگی ۱۴ کیلووات ساعت انرژی ذخیره می کند.

پیش بینی می شود هزینه این پنل های خورشیدی ۲۱.۸۵ دلار برای هر فوت مربع باشد.

پروژه سان روف از تصاویر هوایی گرفته شده از گوگل مپ استفاده و مدل سازی سه بعدی بام را با داده های موقعیت خورشید، الگوهای آب و هوا و سایه های درختان و ساختمان های مجاور ترکیب می کند. سپس حساب می کند چند ساعت نور خورشید مفید به بام می خورد و برآوردی از تولید انرژی می دهد.

نصب این پنل های خورشیدی جدید از ژوئن امسال در کالیفرنیا آغاز شده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی