رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۲۳ صفر ۱۴۴۱
  • 2019 Wednesday 23 October

انتقال فناوری محور همکاری‎

ﻣﺪﯾﺮ ﺳﺮﻣﺎﯾﻪﮔﺬﺍﺭﯼ ﺷﺮﮐﺖ ﻣﻠﯽ ﺻﻨﺎﯾﻊ ﭘﺘﺮﻭﺷﯿﻤﯽ با اشاره به این که توافقنامه همکاری میان ایران و یک شرکت معتبر اروپایی به منظور انتقال فناوری به زودی امضا می شود، گفت: انتقال فناوری محور همکاری‎‎ ایران و شرکت‎های اروپایی در صنعت پتروشیمی است.

ﻣﺪﯾﺮ ﺳﺮﻣﺎﯾﻪﮔﺬﺍﺭﯼ  با اشاره به این که توافقنامه همکاری میان ایران و یک شرکت معتبر اروپایی به منظور انتقال فناوری به زودی امضا می شود، گفت: انتقال فناوری محور همکاری‎‎ ایران و شرکت‎های اروپایی در صنعت پتروشیمی است.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از شانا،  گفت: برای مشارکت در ایجاد لایسنس مشترک در پروژه های  کشور، با یک شرکت اروپایی توافقنامه همکاری امضا می‎کند و اکنون متقاضیان زیادی دارد.

 

وی افزود: پس از هماهنگی با وزیر نفت و مدیرعامل ، جزئیات بیشتر این خبر منتشر خواهد شد.

 

به گفته مدیر  شرکت ملی صنایع پتروشیمی، این توافقنامه حاصل مذاکرات صورت گرفته پس از اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) است و به زودی امضا می‎شود.

 

علیمراد با بیان این که مسئله انتقال فناوری برای ما اهمیت زیادی دارد، افزود: استفاده از دانش فنی مشترک در پروژه های ایرانی خواهان دانش فنی حائز اهمیت است.

 

مدیر سرمایه گذاری  خواستار استفاده هرچه بهتر شرکت‌های تولیدی صنعت از فضای ایجاد شده در  شد و افزود: سرمایه گذاران خارجی تمایل بسیار زیادی به همکاری و مشارکت با شرکت‌های تولیدی و  دارند.

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی