رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
  • الأحد ۳ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 17 January

آغاز واریز وجه شانزدهمین نمایشگاه تاسیسات تهران

واریز وجه شانزدهمین نمایشگاه تاسیسات تهران از ساعت ۸ صبح امروز ۳ خرداد ۱۳۹۶ آغاز شده است.

واریز وجه شانزدهمین نمایشگاه تاسیسات تهران از ساعت ۸ صبح امروز ۳ خرداد ۱۳۹۶ آغاز شده است.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی،  واریز وجه شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی و تهویه مطبوع تهران از ساعت ۸ صبح امروز ۳ خرداد ۱۳۹۶ آغاز شده است.

مشارکت کنندگان ریالی شانزدهمین نمایشگاه تاسیسات تهران باید به صورت علی الحساب برای هر متر مربع ۵۰,۰۰۰ تومان (۰۰۰,۵۰۰ ریال) از ساعت ۸ صبح پرداخت کنند و واریز قبل از آن در لیست واریز ساعت ۱۲ قرار می گیرند.

مشارکت کنندگان ارزی شانزدهمین نمایشگاه تاسیسات تهران باید برای هر متر مربع ۱۵۰ یورو به صورت علی الحساب و ترجیحاً اسکناس ۵۰۰ یورویی و به صورت نقدی فاقد پارگی و نوشت  از ساعت ۱۱ صبح به بعد پرد اخت کنند.

بر اساس اعلام مجری نمایشگاه واریز وجه ریالی غرفه صرفاً از ۸ صبح روز ۳ خرداد صورت پذیرد.

لازم به ذکر است که جانمایی بر اسhس اولویت واریز، بخش ارزی و گروه های متراژی و … مشاfه سال های گذشته برگزاری نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی و تهویه مطبوع تهران است.

بر اساس این گزارش، نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی تهران IRAN HVAC&R سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های صنعتی داخلی و بین‌المللی برگزار می‌شود.

این نمایشگاه طی سیزده سال گذشته به عنوان بزرگترین رویداد تاسیسات در خاورمیانه، همواره با استقبال بی‌نظیر صاحبان صنایع مواجه بوده و در سال گذشته با حضور ۸۰۰ شرکت صنعتی از ۳۳ کشور جهان در فضایی به مساحت ۳۳۶۶۷متر مربع برگزار شده است.

شرکت‌های صنعتی در این نمایشگاه محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌نمایند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت تاسیسات و فرصت‌های تجاری موجود بهره می‌گیرند.

شانزدهمین نمایشگاه تاسیسات تهران در تاریخ ۳ آبان سال ۱۳۹۶در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز به کار می‌کند و فعالان و صاحب‌نظران حوزه تأسیسات را در محیطی تجاری و تخصصی گرد هم می‌آورد.

آغاز واریز وجه شانزدهمین نمایشگاه تاسیسات تهران

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی