رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۵ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 19 January

صنعت آب
قائم مقام مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران؛

بیشتر تجهیزات صنعت آب از داخل تامین می شود

قائم مقام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان اینکه کمتر از ۵ درصد تجهیزات صنعت آب کشور از خارج تامین می شود، گفت: بیشتر تجهیزات و تاسیسات صنعت آب تولید داخل است.

قائم مقام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان اینکه کمتر از ۵ درصد تجهیزات صنعت آب کشور از خارج تامین می شود، گفت: بیشتر تجهیزات و تاسیسات صنعت آب تولید داخل است.

 

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری ایرنا، «علیرضا نوذری پور» روز دوشنبه در دومین رویداد ایده بازار و فن بازار آبفای استان تهران در تالار آبگینه آبفای استان تهران گفت: استفاده گسترده صنعت آب از تولیدهای داخلی ضرورت رفتن به سمت استفاده از فن آوری های جدید را دو چندان کرده است.

وی براستفاده از توان نوآوران و خلاقان داخلی برای برطرف کردن نیازهای این صنعت تاکید کرد و افزود: جوانان مستعد ایرانی می توانند در صورت حمایت، طرح های خلاقانه ای ارایه کنند که نیازها و مشکلات صنعت را برطرف کند.
قایم مقام مدیرعامل آبفای استان تهران بر حمایت بخش دولت از خلاقان و نوآوران تاکید کرد و گفت: دولت باید شرایطی را فراهم کند تا نوآوران بتوانند به راحتی ایده خود را به محصول کاربردی تبدیل کنند.
نوذری پور صنعت آب را صنعتی با فرصت های بسیار برای ایده پردازان و نوآوران توصیف کرد که می توانند با ارایه ایده های نوین ضمن برطرف کردن مشکلات این صنعت شاهد تبدیل ایده به محصول باشند.
این مقام شرکت آب و فاضلاب استان تهران ارتباط این شرکت را با بخش دانشگاهی سازنده توصیف کرد و درعین حال خواستار گسترش ارتباط با بخش صنعت شد.

 

 دومین رویداد ایده بازار و فن بازار آبفای تهران با ارایه ۲۸۰ ایده نوآورانه در محل تالارآبگینه آبفای تهران درحالی برگزارشد که اکنون اینترنت اشیاء انقلابی در جهان ایجاد کرده و ارتباط ماشین با ماشین را برقرار کرده است و این ایده بازار نمودی از اینترنت اشیا ندارد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی