رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January

رکود در صنعت

مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: وجود رکود در صنعت موجب افت شدیدی در بخش آموزش شرکت‌ها شده و به‌دلیل کمبود نقدینگی، شرکت‌ها نمی‌توانند در حوزه آموزش و نوآوری سرمایه گذاری کنند. به گزارش گروه تولید و تجارت ویکی پی جی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، میلاد علی دادی، مدیر عامل یک شرکت صنعتی […]

مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: وجود رکود در صنعت موجب افت شدیدی در بخش آموزش شرکت‌ها شده و به‌دلیل کمبود نقدینگی، شرکت‌ها نمی‌توانند در حوزه آموزش و نوآوری سرمایه گذاری کنند.

به گزارش گروه تولید و تجارت ویکی پی جی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، میلاد علی دادی، مدیر عامل یک شرکت صنعتی دانش بنیان گفت: تجهیزات و مواد اولیه مورد نیاز شرکتمان را ۸۰ درصد از داخل کشور و ۲۰ درصد از کشورهای خارجی همچون ترکیه و اکراین وارد می کنیم.
وی در ادامه افزود: وجود تحریم ها اثر زیادی بر فعالیت شرکت های دانش بنیانی همچون شرکت ما نداشت و بعد از برجام هم هیچ اتفاق عملی برای ما رخ نداده است.
علی دادی اذعان داشت: مکاتبات زیادی بعد از برجام با شرکت های اروپایی برای از سرگیری روابط داشتیم ، اما در عمل اتفاقی نیفتاد و شاهد تغییری در سیاست و نگرش آنها در برخورد با شرکت های ایرانی نبودیم.
فعال حوزه صنعت تأکید کرد: وجود رکود در صنعت موجب افت شدیدی در بخش آموزش شرکت‌ها شده و به‌دلیل کمبود نقدینگی، شرکت‌ها نمی‌توانند در حوزه آموزش و نوآوری سرمایه گذاری کنند.

وی در پایان یادآور شد: شرکت‌های دانش بنیان تمام تلاش خود را برای ایجاد نوآوری صرف می کنند و دغدغه اصلی ما ایجاد اشتغال بیشتر به‌ویژه در سال اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی