رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January

جشنواره ملی عکس موبایل ساختمان ایمن
سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزار می کند؛

جشنواره ملی عکس موبایل ساختمان ایمن

مهلت ارسال آثار جشنواره ملی عکس موبایل ساختمان ایمن ، که مختص کلیه مهندسان و دانشجویان رشته های مهندسی ساختمان است، تمدید شد

مهلت ارسال آثار جشنواره ملی عکس موبایل ساختمان ایمن ، که مختص کلیه مهندسان و دانشجویان رشته های مهندسی ساختمان است،  تمدید شد
به گزارش گروه صنعت تاسیساتویکی پی جی به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان ، مهلت ارسال آثار اولین جشنواره ملی عکس موبایل ساختمان ایمن که به همت روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران برگزار می شود، تا ۳۱ تیرماه تمدید شد.
دبیر کل جشنواره در خصوص تمدید مهلت این جشنواره گفت: پیشتر مهلت ارسال آثار ۳۱ اردیبهشت ماه، برگزاری نمایشگاه آثار ۶ تا ۱۰ خرداد ماه و اختتامیه ۱۰ خرداد ماه ۱۳۹۶ اعلام شده بود اما با توجه به استقبال مناسب شهروندان از این جشنواره، مهلت ارسال آثار تا ۳۱ تیر ماه تمدید شده است.
مهندس صابر پیربرناش همچنین در خصوص تقویم جدید جشنواره اظهار کرد: به این ترتیب تاریخ برگزاری نمایشگاه ۱ تا ۶ مردادماه و اختتامیه ۷ مرداد ۱۳۹۶ خواهد بود.
وی درباره شرایط ارسال عکس نیز اظهار کرد: عکس‌های ارسالی می‌توانند رنگی یا سیاه و سفید باشند. هر مهندس یا دانشجوی رشته های مهندسی می‌تواند در هر بخش رقابتی، ۵ قطعه عکس (تک عکس) برای جشنواره ارسال کند.همچنین عکس‌ها می توانند با نرم افزارهای تلفن همراه تا جایی ویرایش شوند که سندیت عکس مخدوش نشود. عکس‌های ارسالی باید دارای حجم حداکثر ۴ مگابایت و فرمت“jpg” باشند.عکس‌های ارسالی باید فاقد لوگو، نوشته و تاریخ باشد.
وی افزود: کلیه مهندسان و دانشجویان رشته های مهندسی ساختمان می توانند با در نظر گرفتن اصول زیبایی‌شناسی و بهره گیری از قابلیت های تلفن همراه، عکس هایی را با موضوع نمایش مراحل ساخت (از منظر نکات قوت و ضعف ایمنی پروژه های ساختمانی) خلق و در این جشنواره شرکت کنند.
دبیر کل جشنواره ملی عکس موبایل ساختمان ایمن در خصوص جوایز این جشنواره نیز بیان کرد: به نفر اول در این جشنواره تندیس طلایی جشنواره به همراه لوح تقدیر، دوربین گوپرو و ۲ سکه بهار آزادی، نفر دوم تندیس نقره ای جشنواره به همراه لوح تقدیر، دوربین گوپرو و یک سکه بهار آزادی، نفر سوم تندیس برترین جشنواره به همراه لوح تقدیر و دوربین گوپرو و همچنین به نفرات چهارم تا دهم نیز هدایای ارزشمندی اعطا خواهد شد.

علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را به ایمیل MPF.Tceo.@gmail.com ارسال و در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر به سایت رسمی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران مراجعه کنند.

جشنواره ملی عکس موبایل ساختمان ایمن
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی