رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۶ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 20 January

عبدالحميد فضلی
پیشکسوت صنعت تاسیسات؛

عبدالحميد فضلی

عبدالحميد فضلی یکی از پیشکسوتان مهندسی تاسیسات و چهره ماندگار تاسیسات در ایران شناخته شده است که در طول سالیان متمادی خدمات ارزشمندی به صنعت تاسیسات ایران کرده است.

عبدالحميد فضلی
  نام: عبدالحميد فضلی

  سمت: 

چهره ماندگار تاسیسات در ایران

عبدالحميد فضلی یکی از پیشکسوتان مهندسی تاسیسات و چهره ماندگار تاسیسات در ایران شناخته شده است که در طول سالیان متمادی خدمات ارزشمندی به صنعت تاسیسات ایران کرده است.
زندگینامه عبدالحميد فضلی :

مهندس عبدالحميد فضلی در سال ۱۳۱۳ در کرمان متولد شد.پس از طی تحصيلات دوره ابتدايی در شيراز،تحصيلات متوسطه اش را در رشته لوله کشی و جوشکاری هنرستان نمازی ادامه داد و پس از فارغ التحصيلی با درجه ممتاز، در همان جا به عنوان مدرس مشغول به کار شد.

در سال ۱۳۴۳ پس از موفقيت در کنکور به تهران آمد و تحصيلات خود را در دوره شبانه رشته تاسيسات حرارتی،آغاز کرد و روزها به تدريس لوله کشی در کارگاه دانشکده پرداخت.

سرانجام در سال ۱۳۴۹ با اخذ مهندسی مکانيک فارغ التحصيل شد و تا سال ۱۳۵۹ در همانجا به عنوان کارشناس رشته تاسيسات و عضو هيئت علمی دانشگاه مشغول بود. در فاصله سال های ۱۳۵۹ تا ۱۳۶۹ با شرکت های متا،راکول و ايران بات در اجرای پروژه های تاسيساتی همکاری کرد.

در سال ۱۳۶۹ شرکت تاسيساتی و ساختمانی آيه راتاسيس کرد. عمده پروژه های انجام شده توسط ايشان در قبل از انقلاب عبارتند از: اجرای کليه تاسيسات کارخانه تراکتورسازی و کارخانه ماشين سازی تبريز،رصدخانه اسدآباد،تاسيسات ساختمان ها و محوطه استاديوم ورزشی نيروی هوايی در غازيان و حسن رود،تکميل و راه اندازی تاسيسات بيمارستان سعادت آباد.

 

برخی از فعاليت های عبدالحميد فضلی در دوران پس از انقلاب :

اجرای کليه کارهای برقی شبکه و تغيير پست های پايگاه هوايی بندرعباس،احداث ۱۶۸ آپارتمان در بندر عباس در سمت مديرعامل شرکت های خانه سازی خليج فارس، تکميل ساختمان و اجرای تاسيسات مرکزی سازمان برنامه در بندرعباس، اجرای تاسيسات پروژه ميدان ميوه و تره بار شهرداری تهران،اجرای تاسيسات ساختمان های دانشکده های آزاد شهر ری، اجرای تاسيسات بيمارستان تامين اجتماعی در چالوس، اجرای تاسيسات ساختمان ستاد وزارت مسکن و شهرسازی، اجرای ساختمان ها و تاسيسات پروژه کارخانه نفلين در آذر شهر، ساخت مخزن پنج هزار متر مکعب و شبکه انتقال در جاربهار

 

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی