رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۲۳ صفر ۱۴۴۱
  • 2019 Wednesday 23 October

شرکت برفاب

شركت برفاب در سال ۱۳۶۹ توسط مهندس عزت‏ الله صابری تأسیس شده است و در سال ۱۳۷۰ تولید و عرضه‌ی اولین محصول خود، كولر آبی را آغاز كرده و پا در عرصه صنعت تاسیسات کشور نهاده است.

  عنوان شرکت: شرکت برفاب

  فیلد کاری :  تولید کننده تجهیزات گرمایشی

  محصولات : 

كولرهای آبی

بخاری‌های گازسوز

آبگرمكن‌های گازسوز

آبگرمكن‌های برقی

موسس: مهندس عزت‏ الله صابری

 شرکت برفاب

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی داخلی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت برفاب است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت برفاب


شركت برفاب در سال ۱۳۶۹ توسط مهندس عزت‏ الله صابری تأسیس شده است و در سال ۱۳۷۰ تولید و عرضه‌ی اولین محصول خود، كولر آبی را آغاز كرده و پا در عرصه صنعت تاسیسات کشور نهاده است.

تاریخچه و سوابق شرکت برفاب


شركت برفاب در سال ۱۳۶۹ توسط مهندس عزت‏ الله صابری تأسیس شده است و در سال ۱۳۷۰ تولید و عرضه‌ی اولین محصول خود، كولر آبی را آغاز كرده است.

در سال ۱۳۷۲ واحد ماشین‌سازی و قالب‌سازی برفاب با هدف توسعه‌ی توانمندی‌های فنی شركت افتتاح شد. برای پاسخ‌گویی به نیازهای مختلف مصرف‌كنندگان، از سال ۱۳۷۳ به‌تدریج مدل‌های مختلف آبگرمكن‌های نفت‌سوز و گاز‌سوز و برقی نیز به محصولات برفاب اضافه شدند.

برفاب در سال‌های ۷۴ تا ۷۷، علاوه بر تولید لوازم خانگی، به تولید انواع ماشین‌آلات صنعتی (پرس، جرثقیل صنعتی و پانچ) پرداخت و پس از آن، برای اولین بار در ایران، تولید ورق گالوانیزه را آغاز كرد. همچنین برفاب به‌عنوان یكی از شركت‌های پیشگام در لعاب مخازن آبگرمكن، در سال ۷۸ تكنولوژی لعاب‌كاری (شامل خط فرآوری و كوره‌ی مخصوص پخت لعاب) را با اتكا به دانش و توانایی سرمایه‌های انسانی خود كسب و از آن بهره‌برداری كرد. از سال ۸۱ نیز سیستم رنگ پودری در شركت برفاب راه‌اندازی شد.

پس از كسب موفقیت‌های متعدد در زمینه‌ی تولید لوازم خانگی، برفاب با تكیه بر تجربیات نیروهای انسانی خود، این‌بار گامی بلند‌تر از پیش برداشت و در سال۱۳۷۹ اولین بخاری گاز‌سوز فن‌دار ترموستاتیك ایرانی را تولید كرد.

برفاب دهه‌ی ۱۳۸۰ را طلوعی جدید در عرصه‌ی صنعت دانست و پس از مطالعات اولیه، مجوز تأسیس طرح تولید یخچال و یخچال‌ فریزر را دریافت كرد. در سال ۱۳۸۵ تولید آزمایشی یخچال ‌فریزر آغاز شد. همچنین با به‌كارگیری تكنولوژی‌های روز و با ایجاد زیر‌ساخت‌‌های جدید برای بهره‌گیری هرچه بهتر از امكانات در‌دسترس، بخش «تزریق پلاستیك» در سال ۱۳۸۳ راه‌اندازی شد.

در سال‌های اخير برفاب فعاليت‌های خود را بر توليد محصولات جديد و متنوع پايه‌ريزی كرده تا سبد كالاهای خود را كامل‌تر كند. برفاب با توسعه‌ی تخصص در كارشناسان خود و استفاده از نيروهای جوان و با‌انگيزه در كنار مديران با‌تجربه و آموزش پياپی آن‌ها، زمينه را برای توسعه‌ی هرچه بيش‌تر مهيا كرده است. راه‌اندازی خط توليد ماشين ‌لباس‌شويی دوقلو در سال ۱۳۸۷ نيز گام ديگری برای پاسخ‌گويی به نياز‌های مشتريان به‌حساب می‌آيد.

 

آشنایی با محصولات شرکت برفاب


برخی از محصولات شرکت برفاب به شرح زیر ارائه شده اند:

  • كولرهای آبی مدل‌های (‌BF7 ,BF6 ,BF5 ,BF4 ,BF3-V ,BF3-E ,BF3-S ,BF3-S ,BF3-M ,BF3-R ,BF2)
  • بخاری‌های گازسوز (مدل‌های شومینه، طرح شومینه، BN6 و شيده)
  • آبگرمكن‌های گازسوز (مدل‌های ۳۵-۱۰, ۵۰-۱۰, ۶۰-۱۰)
  • آبگرمكن‌های برقی (مدل‌های ۱۲۰, ۱۵۰, ۲۰۰)
  • آبگرمكن‌های نفتی (مدل‌های ۵۰-۲۰, ۶۰-۲۰)
  • یخچال فریزر (مدل‌های ۷۰-۳۰, ۶۰-۴۰)
  • ماشین لباس‌شویی دوقلو (مدل‌های ۷۵۰, ۹۰۰)

 

گالری تصاویر شرکت برفابتازه های شرکت برفاب

صفحه معرفی مهندس عزت‏ الله صابری موسس گروه صنعتی برفاب

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی