رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 19 April

تشکیل کارگروه حفظ حقوق بیت‌المال در وزارت نیرو

معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزارت نیرو از تشکیل کارگروه حفظ حقوق بیت المال در وزارت نیرو در سطوح عالی و با حضور نمایندگان دستگاه‌های مرتبط خبر داد.

معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزارت نیرو از تشکیل کارگروه حفظ حقوق بیت المال در وزارت نیرو در سطوح عالی و با حضور نمایندگان دستگاه‌های مرتبط خبر داد.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از وزارت نیرو، رضا انجم شعاع در نشست مشترک مدیران دفاتر حقوقی و مهندسی رودخانه‌ها و سواحل بخش آب کشور با اشاره به ظرفیت‌های موجود برای ساماندهی رودخانه‌ها و سواحل کشور گفت: معاونت‌های پیشگیری دادگستری در هر استان یکی از ظرفیت‌های خوب در این بخش است که مدیران دفاتر مهندسی رودخانه می‌توانند با هماهنگی آن‌ها بر بسیاری از مشکلات غلبه کنند.

وی اظهار داشت:  قانون آیین دادرسی یکی از وظایف دادستان‌ها را ورود به مسائل عام المنفعه تعیین کرده است که استفاده از این ظرفیت‌ها به بودجه نیاز ندارد.

انجم شعاع از تشکیل کارگروه حفظ حقوق بیت المال و شورای حقوقی در وزارت نیرو خبر داد و گفت: در این کارگروه نمایندگان نیروی انتظامی، قوه قضاییه، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت صنعت، معدن و تجارت حضور دارند و این جلسه هر ماه برگزار می‌شود.

انجم شعاع با بیان اینکه خوشبختانه ارتباط خوبی با کمیسیون مستندسازی داریم گفت: رییس این کمیسیون معاون حقوقی رییس جمهوری است که وجود این کمیسیون ظرفیت خوبی برای حل مشکلات مربوطه به حساب می‌آید.

معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزارت نیرو خاطر نشان کرد: مسائل حقوقی مربوط به مهندسی رودخانه و حفاظت از آن‌ها را می‌توانیم در شورای حقوقی مطرح  کرده و با توجه به ظرفیت‌های خوبی که وجود دارد، قابلیت پیگیری در سطوح عالی را  دارا هستند که باید از این ظرفیت‌ها به بهترین نحو در جهت صیانت از رودخانه‌ها و سواحل کشور استفاده کنیم.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی