رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
  • الجمعة ۲۱ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 5 March

چیلر

شرکت هایر از شرکت های فعال صنعتی است که در زمینه های مختلف فعالیت می کند و صنعت تهویه مطبوع یکی از اصلی ترین فعالیت های این شرکت است.

  عنوان شرکت: شرکت هایر چین Haier

  فیلد کاری :  تولید کننده انواع تجهیزات صنعتی

  محصولات : 

سیستم‌های تهویه مطبوع

تلفن همراه

کامپیوتر

اجاق‌های مایکروویو

ماشین لباسشویی

یخچال و فریزر و تلویزیون

 شرکت هایر چین

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت هایر چین است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت هایر چین


شرکت هایر از شرکت های فعال صنعتی است که در زمینه های مختلف فعالیت می کند و صنعت تهویه مطبوع یکی از اصلی ترین فعالیت های این شرکت است.

 

تاریخچه و سوابق شرکت هایر چین


گروه شرکت‌های هایر یک شرکت چندملیتی تولیدکننده لوازم الکترونیکی مصرفی و لوازم خانگی است که مقر آن در چینگدائو، استان شاندونگ، چین است.

این شرکت محصولات مختلف را طراحی، توسعه و تولید کرده و به فروش می‌رساند، که برخی از این محصولات عبارتند از: سیستم‌های تهویه مطبوع، تلفن همراه، کامپیوتر، اجاق‌های مایکروویو، ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر و تلویزیون و ….

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط یورومانیتور، در سال ۲۰۱۴ نام تجاری هایر بزرگترین سهم در بازار محصولات سفید جهان بود، که سهمی معادل ۱۰٫۲٪ از حجم خرده فروشی را به خود اختصاص داده بود. هایر برای ۶ سال متوالی رهبری بازار لوازم خانگی بزرگ را در دست داشت

آشنایی با محصولات شرکت هایر چین


برخی از محصولات تاسیساتی شرکت هایر به شرح زیر ارائه شده اند:

چیلی

مینی چیلر

فن کویل

کولر گازی

گالری تصاویر شرکت هایر چینتازه های تولیدی شرکت هایر چین

توسط شرکت هایر ساخته شد؛

چیلری با بزرگترین ظرفیت سرمایشی جهان

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی