رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۷ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 1 March

سازمان مدیریت صنعتی و سازمان ملی بهره وری ایران

در راستای تحقق اهداف و سیاست‌های ارتقای سهم بهره‌وری در رشد اقتصادی کشور، سازمان مدیریت صنعتی و سازمان ملّی بهره‌وری ایران تفاهم‌نامه‌ مشترکی منعقد کردند.

در راستای تحقق اهداف و سیاست‌های ارتقای سهم بهره‌وری در رشد اقتصادی کشور، سازمان مدیریت صنعتی و سازمان ملّی بهره‌وری ایران تفاهم‌نامه‌ مشترکی منعقد کردند.

 

به گزارش گروه تولید و تجارت ویکی پی جی به نقل از ایدرو نیوز ، از اهداف این تفاهم نامه می توان به توسعه‌ همکاری‌های مشترک در زمینه‌ تبادل دانش، اطلاعات و داده‌های مورد نیاز در زمینه‌های مشاوره ای، آموزشی و تحقیقاتی در راستای ارتقای بهره‌وری و تعالی سازمانی اشاره کرد.

سازمان مدیریت صنعتی و سازمان ملی بهره وری ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند

برگزاری دوره‌های آموزشی مشترک و اجرای پروژه‌های مشاوره ای، تحقیقاتی و کاربردی مورد نیاز کشور با موضوع بهره‌وری و تعالی سازمانی، از دیگر اهداف این تفاهم نامه است.
براساس این تفاهم نامه سازمان مدیریت صنعتی در خصوص اجرای پروژه‌های خودارزیابی سازمان ملّی بهره‌وری ایران و دستگاه‌های اجرایی کشور؛ آموزش نیروی انسانی متخصص؛ برنامه‌ریزی و اجرای دوره‌های آموزشی مشترک در زمینه بهره‌وری و تعالی سازمانی و صدور گواهینامه مشترک با طرف دیگر همکاری خواهد کرد.

بر همین اساس، سازمان ملّی بهره‌وری ایران در خصوص اعتباردهی به “جایزه” ملّی تعالی سازمانی؛ اجرای برنامه‌ها و پروژه‌های آموزشی؛ اجرای طرح ها و پروژه های مشاوره ای و پژوهشی در حوزه های بهره وری و تعالی سازمانی با سازمان مدیریت صنعتی همکاری می کند.

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی