رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۵ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 19 January

اختصاص290 میلیارد ریال به زیرساخت شهرک‌های صنعتی مازندران
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران:

اختصاص۲۹۰ میلیارد ریال به زیرساخت شهرک‌های صنعتی مازندران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران در بازدید معاون اول رئیس جمهور از شهرک صنعتی پرند گفت: در دولت تدبیر و امید بیش از ۲۹۰ میلیارد ریال در زیرساخت شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران در بازدید معاون اول رئیس جمهور از شهرک صنعتی پرند  گفت: در دولت تدبیر و امید بیش از ۲۹۰ میلیارد ریال در زیرساخت شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان هزینه شده است.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی پی جی به نقل از ایلنا سید مصطفی موسوی اظهار داشت: از سال ۹۲ تاکنون بیش از ۲۲۰ پروژه عمرانی با سرمایه‌گذاری ۲۹۰ میلیارد ریال انجام‌شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به رسالت این شرکت در بحث ایجاد زیرساخت، افزود: قانون شهرک صنعتی با هدف رفع موانع تولید و کاهش بوروکراسی اداری در مسیر تولید و صنعت است تا سرمایه‌گذاران با دغدغه کمتری در این راه گام بردارند.

موسوی خاطرنشان کرد: تأمین زیرساخت و همکاری و همراهی در ایجاد واحد تولیدی از مهم‌ترین وظایف شرکت شهرک‌های صنعتی است.

وی بیان داشت: در دولت تدبیر و امید، ۳۲ پروژه آب‌رسانی، ۱۸ پروژه برق‌رسانی، ۳۶ پروژه گازرسانی، ۵ پروژه مخابراتی، ۵۸ پروژه راه‌سازی، ۴۰ پروژه ساخت و نگهداری تصفیه‌خانه فاضلاب، ۱۲ پروژه ساختمانی و ۱۹ پروژه متفرقه در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان انجام‌شده است.

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی