رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April

اجرای برنامه کاهش ۱۰ درصدی انرژی در تاسیسات آبفای اصفهان

مدیر امور انرژی شرکت آبفای اصفهان از برنامه این شرکت برای کاهش ۱۰ درصدی انرژی در تاسیسات این شرکت خبر داد.

مدیر امور انرژی شرکت آبفای اصفهان از برنامه این شرکت برای کاهش ۱۰ درصدی انرژی در تاسیسات این شرکت خبر داد.

به گزارش به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری ایمنا حسین مصطفوی پیرامون مدیریت مصرف انرژی شرکت در ادارات، گفت: براساس بخشنامه وزارت نیرو باید طی سال های ۹۶ – ۹۵، ۲۰ درصد از مصرف انرژی ادارات از طریق انرژی تجدید پذیر تأمین شود که در این راستا پنل های خورشیدی بهترین منبع برای استفاده از انرژی های تجدیدپذیر هستند.

وی با اشاره به اینکه شرکت آبفای اصفهان تدابیری برای کاهش مصرف ۱۰ درصدی انرژی در ساختمان های اداری را مدنظر قرارداده است، بیان داشت: از این رو از رابطین انرژی خواسته می شود تدابیر لازم را جهت مدیریت مصرف انرژی در ساختمان های اداری را لحاظ کند. همچنین در صدد مدیریت مصرف انرژی مراکزی که تأسیسات شرکت قرار دارد را اعمال کرده ایم.
مصطفوی تأمین پایدار انرژی را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: در هر شرایطی و چه در زمان پیک مصرف و چه در هنگام وقوع حوادث و بحران های احتمالی باید انرژی تأسیسات تأمین شود تا خللی در ارائه خدمات به مشترکین وارد نشود.

بر این اساس آبفای اصفهان با هماهنگی رابطین انرژی و بهره برداران در صدد تأمین پایدار انرژی هستند و راهکارهای لازم را در دستور کار قرار دادند. این درحالیست که مدیریت مصرف انرژی درزمان پیک مصرف که ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریور است و ازجمله اقداماتی بوده که شرکت آبفا در این بازه زمانی مدنظر قرار داده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی