رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۵ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 19 January

نیره پیروزبخت

رئیس سازمان ملی استاندارد؛ پیروزبخت گفت: استانداردهای ما مطابق با استانداردهای روز دنیا بوده و نگرانی ما بیشتر به مباحث هوشمند سازی و انرژی بر ساختمان ها مختوم می شود.

رئیس سازمان ملی استاندارد؛ نیره پیروزبخت گفت: استانداردهای ما مطابق با استانداردهای روز دنیا بوده و نگرانی ما بیشتر به مباحث هوشمند سازی و انرژی بر ساختمان ها مختوم می شود.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد در نخستین نشست خبری خود در پاسخ به این سوال که با توجه به شروع فصل ساخت و سازها و افزایش تولیدات مصالح ساختمانی لذا برنامه های شما برای نحوه نظارت بر رعایت استاندارد تولید مصالح ساختمانی چیست, گفت: استاندارد مصالح ساختمانی همواره تحت کنترل این سازمان قرار دارد، همچنین کیفیت مصالح ساختمانی قابل قبول بوده و در این بخش هیچ مشکلی نداریم.

وی با بیان اینکه ساخت ساختمان بیش از مصالح آن حائز اهمیت است، افزود: مهندسین ناظر و معماران ما می بایستی توجه کامل و کافی به استانداردهای ساخت ساختمان داشته باشند تا با استفاده از مصالح ساختمانی مناسب، شاهد افزایش کیفیت ساختمان ها باشیم.

پیروزبخت تصریح کرد: استانداردهای ما مطابق با استانداردهای روز دنیا است و نگرانی ما بیشتر به مباحث هوشمند سازی و انرژی بر ساختمان ها مختوم می شود.

این در حالیست که شنیده ها از کیفیت نازل این مصالح حکایت داشته و بعضاً انتقاداتی به میل‌گردهای ساختمانی وارد شده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی