رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۵ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 19 January

رونق ساختمان
رییس انجمن انبوه سازان مسکن مطرح کرد؛

رونق ساختمان در گرو رونق اقتصاد کشور

حسن محتشم رییس انجمن انبوه سازان مسکن گفت: پرداخت تسهیلات خرید مسکن دردی را درمان نمی‌کند و رونق در بازار مسکن و ساختمان در گرو رونق گرفتن اقتصاد کشور است.

حسن محتشم رییس انجمن انبوه سازان مسکن گفت: پرداخت تسهیلات خرید مسکن دردی را درمان نمی‌کند و رونق در بازار مسکن و ساختمان در گرو رونق گرفتن اقتصاد کشور است.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رییس انجمن انبوه سازان مسکن گفت: پرداخت تسهیلات به خانه اولی‌ها دردی را از بازار مسکن و ساختمان درمان نمی‌کند و این میزان تسهیلات پاسخگوی نیاز آنها نیست.

حسن محتشم با اشاره به اینکه ارائه تسهیلات مسکن در حال حاضر به خانه اولی‌ها رونق را در این بازار ایجاد نمی‌کند، افزود: این میزان تسهیلات که به متقاضیان پرداخت می‌شود پاسخگوی نیاز آنها نیست.
وی در ادامه افزود: واقعیت آن است که دولت با مخاطب قرار دادن خانه اولی‌ها نمی‌تواند بازار مسکن را رونق ببخشد بلکه باید شرایط لازم برای خرید خانه را تسهیل کند.
رییس انجمن انبوه سازان مسکن با اشاره به اینکه اقتصاد کلان کشور نیازمند یک دستکاری بزرگی است، گفت: اقتصاد کشور در حال حاضر شرایط مناسبی ندارد و بخش ساختمان که نقش اصلی را در این حوزه بر عهده دارد در رکود به سر می‌برد.

محتشم تصریح کرد: پرداخت تسهیلات درحال حاضر نقش مُسکنی است که قادر نیست تحرکی در معاملات این بازار ایجاد کند. این در حالی است که رونق در بازار مسکن و ساختمان در گرو رونق گرفتن اقتصاد کشور است.

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی