رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 15 January

دوره مبانی حریق
توسط سازمان نظام مهندسی استان تهران صورت می گیرد؛

برگزاری دوره مبانی حریق آتش نشانی مخصوص مهندسان ساختمان

دوره مبانی حریق آتش نشانی مخصوص مهندسان ساختمان در چهار رشته ، مکانیک، عمران،معماری و برق توسط سازمان نظام مهندسی استان تهران برگزار می شود که این سازمان طی اطلاعیه ای در مورد زمان و مکان برگزاری این دوره ها خبر داد.

دوره مبانی حریق آتش نشانی مخصوص مهندسان ساختمان در چهار رشته ، مکانیک، عمران،معماری و برق توسط سازمان نظام مهندسی استان تهران برگزار می شود که این سازمان طی اطلاعیه ای در مورد زمان و مکان برگزاری این دوره ها خبر  داد.
به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی استان تهران ، به مهندسان شرکت کننده در این دوره ها گواهی نامه معتبر جهاد دانشگاهی و گواهینامه بین المللی اعطا خواهد شد.
اطلاع رسانی در خصوص زمان و محل برگزاری دوره مبانی حریق در اطلاعیه ای به صورت زیر اعلام شده است.
” قابل توجه مهندسین عضو نظام مهندسی ساختمان استان تهران که قبلا در دوره های پیشگیری از حریق و آتش نشانی ثبت نام کرده و فیش آن را پرداخت نموده اند:
با توجه به توافقات بعمل آمده با سازمان آتش نشانی شهرداری تهران مبنی بر برگزاری دوره های آموزشی پیشگیری از حریق توسط سازمان نظام مهندسی استان تهران، بدینوسیله برنامه ریزی و زمانبندی صورت گرفته در جهت برگزاری این دوره ها به تفکیک هر یک از گروه های تخصصی، به شرح جداول زیر اعلام می گردد.
مهندسین محترم می توانند جهت اطلاع از زمان و محل برگزاری دوره عمومی مبانی حریق مربوط به خود (دوره چهار ساعته) در هریک از گروه ها، بر روی تاریخ برگزاری دوره های مربوط به رشته خود کلیلک نموده و نام خود را  در یکی از لیست ها بیابند. اسامی متقاضیانی که در لیست اسامی این جدول، اعلام نشده، در دوره های آموزشی آتی اعلام خواهد گردید. همچنین، برگزاری دوره های آموزشی تخصصی مربوطه نیز در حال برنامه ریزی بوده و اعلام خواهد شد.

تذکر:  بدیهی است امکان تغییر تاریخ های مذکور وجود ندارد.

آدرس جهاد دانشگاهی:بلوار کشاورز – بین خیابان طوس و فلسطین – شماره ۱۱۸ – تلفن تماس ۸۴۶۵۰

نام دوره نام دانشگاه رشته تاریخ برگزاری ساعت برگزاری
دوره مبانی حریق (عمومی) جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران مکانیک ۹۶/۲/۲۱ ۸-۱۲
عمران ۹۶/۲/۲۱ ۱۴-۱۸
مکانیک ۹۶/۲/۲۸ ۸-۱۲
برق ۹۶/۲/۲۸ ۱۴-۱۸
مکانیک ۹۶/۳/۴ ۸-۱۲
برق ۹۶/۳/۴ ۱۴-۱۸

 

 

 

 

 

 

 

آدرس دانشگاه علم و فرهنگ:خیابان اشرفی اصفهانی – نرسیده به همت – روبروی مرکز خرید تیراژه- خیابان شهید قموشی – خیابان بهار سالن آمفی تئاتر شهید آشتیانی

نام دوره نام دانشگاه رشته تاریخ برگزاری ساعت برگزاری
دوره مبانی حریق (عمومی) دانشگاه علم و فرهنگ معماری ۹۶/۲/۲۱ ۸-۱۲
برق ۹۶/۲/۲۱ ۱۴-۱۸
مکانیک ۹۶/۲/۲۸ ۸-۱۲
برق ۹۶/۲/۲۸ ۱۴-۱۸
مکانیک ۹۶/۳/۴ ۸-۱۲
مکانیک ۹۶/۳/۴ ۱۴-۱۸
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی