رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
  • الأحد ۱۰ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 24 January

شرکت گیتی پسند

شرکت گیتی پسند به عنوان يكی از بزرگترين مجموعه های صنعتی خصوصی است که در ۳ حوزه ساختمان و کشاورزی و پتروشیمی فعالیت دارد.

.

عنوان شرکت: شرکت گیتی پسند

فیلد کاری :  تجهیزات صنعتی و تاسیساتی

محصولات : 

لوله های پلی اتیلن

آدرس:  اصفهان، خيابان توحيد، چهار راه پليس، خيابان

دكتر شريعتی (غربی)، پلاك ۸۳، ساختمان نيوپايپ

تلفن:  ۳۶۹۳۷  – ۰۳۱

سایت:  www.sgpco.com

ايميل : ceo@sgpco.com

 شرکت گیتی پسند

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت گیتی پسند است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با پایا پایپ سپاهان


گروه صنایع گیتی پسند از شرکت های فعال صنعتی ایران است که محصولاتش را در  ۳۸ کارخانه تولید  می کند.

این شرکت در  ۳ حوزه ساختمان و کشاورزی و پتروشیمی فعالیت دارد.

در بخش ساختمان استراتژی این شرکت این است که تمام محصولات مورد نیاز ساخت ساختمان سبز را تولید کند. سبز بودن ساختمان در تولید محصولات این شرکت بسیار مورد توجه است.

ساختمان سبز جدیدترین سبک ساختمان ها در دنیاست و به این معنی است که  ساختمان،  خود انرژی مصرفی اش را تامین کند و بهره وری انرژی بالایی داشته باشد که شرکت گیتی پسند محصولاتش ر با این رویکرد تولید می کند.

  بنيانگذاران بزرگترين بخش خصوصي كشور در صنعت تاسيسات و ساختمان، سنگ‌بنای آن را با راه‌اندازی مراكز تحقيقاتی پليمر، مكانيك و برق و يكی دو واحد توليدی، هفده سال پيش و با همراه و همت تعدادی از جوانان مستعد و كوشا اصفهان گذاشتند.

گیتی‌پسند سال‌ها قبل با تولید لوله و اتصالات تك لایه آذین لوله و پنج‌لایه نیوپایپ، پای در بازار صنعت تاسیسات كشور گذاشت. حضوری كه همواره نقش موثری در تغییر و اصلاح مدل‌های اجرایی در این صنعت داشته است.

كمی بعد از آذین‌لوله و نیوپایپ، دیگر برندهای این گروه صنعتی متولد شدند و هركدام مجموعه ای از محصولات پایه و كاربردی را به بازار مصرف ایرانیان عرضه داشتند. كیمیاجاوید ، سپهرفوم ، FLXT ، نیوفلكس ، SGP ، RSN ، دیناپلیمر ، نانوكیم ، گیتكو و نیووارم سایر برندهای تجاری گیتی پسند هستند كه محصولات آن‌ها در صنایع نفت و پتروشیمی، پلیمر، ساختمان، خودرو و… شناخته شده است و به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در خانه و زندگی اغلب مردم ایران حضور دارند یا اینكه ماده اولیه تولید محصولات بسیاری از واحدهای تولیدی در كشور شده اند.


گالری تصاویر پایا پایپ سپاهان


تازه های گیتی پسند


مصاحبه اختصاصی ویکی پی جی با مدیر فروش شرکت گیتی پسند :

بازار ایران به تولید ایرانی اعتماد نمی کند

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی