رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January

تکذیب تعطیلی گرما آفرین ایساتیس

دیرکل صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر منتشر شده در یکی از خبرگزاری ها درخصوص تعطیلی شرکت گرما آفرین ایساتیس را تکذیب کرد و از فعال بودن این واحد تولیدی با بیش از ۲۰۰ نیرو خبر داد.

دبیرکل صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر منتشر شده در یکی از خبرگزاری ها درخصوص تعطیلی شرکت گرما آفرین ایساتیس را تکذیب کرد و از فعال بودن این واحد تولیدی با بیش از ۲۰۰ نیرو خبر داد.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، «عباس هاشمی» امروز (یکشنبه) به خبر منتشر شده در یکی از خبرگزاری ها با عنوان «اسامی ۱۲۴ کارخانه و شرکتی که در سال ۹۵ تعطیل و یا زیانده شده اند» درباره تعطیلی شرکت گرما آفرین ایستاتیس با ارائه توضیحاتی واکنش نشان داد.

وی با اشاره به آغاز فعالیت شرکت گرما آفرین ایساتیس با اشتغالزایی ۵۰۷ نفر در زمینه تولید رادیاتور پنلی فولادی و پکیج گرمایشی دیواری در مجموعه ای مدرن در شهرک صنعتی یزد، اظهار کرد: به دلیل حجم انبوه سرمایه گذاری در حوزه ساخت کارخانه های جدید و خرید ماشین آلات ساخت ایتالیا و به دنبال آن رکود موجود در بازار و کاهش فروش محصولات، نقدینگیشرکت دچار چالش شده، در نتیجه این واحد تولیدی مجبور به تعطیلی خطوط تولید و تعدیل نیروی انسانی خود در نیمه نخست سال ۹۵ شد.

هاشمی گفت: به منظور فعال سازی مجدد واحد، کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان یزد تشکیل و مقرر شد وثیقه های مازاد مذکور نزد بانک ملت آزاد و تسهیلات مصوب از طریق بانک صادرات به واحد پرداخت شود.

مدیر کل صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر فعال بودن این واحد تولیدی، تصریح کرد: اکنون شرکت گرما آفرین ایساتیس با تزریق نقدینگی در هفت ماه گذشته در زمینه تولید رادیاتور پنلی فولادی و پکیج گرمایشی دیواری با اشتغال بیش از ۲۰۰ نفر در حال فعالیت است.

بر اساس این گزارش، پیشتر «علی یزدانی» معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرده بود، یک هزار و ۸۱ واحد صنعتی تولیدی در داخل شهرک های صنعتی کشور که ۱۰۰ درصد تعطیل بودند در سال گذشته به چرخه تولید بازگشتند.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی