رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
  • السبت ۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 16 January

احتمال زنده بودن معدنکاران محبوس‌شده معدن یورت
وزیر کار در جمع خبرنگاران؛

احتمال زنده بودن معدنکاران محبوس‌شده

وزیر کار بامداد امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امیدواریم معدنکاران معدن یورت زنده مانده باشند و آنهایی که در مخزن استخراج هستند ممکن است که گاز استنشاق نکرده و زنده باشند.

وزیر کار بامداد امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امیدواریم معدنکاران معدن یورت زنده مانده باشند و آنهایی که در مخزن استخراج هستند ممکن است که گاز استنشاق نکرده و زنده باشند.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی پی جی به نقل از تهران نیوز، علی ربیعی گفت: به محض ورود با کارگران وارد معدن یورت شدم و در حال حاضر عملیات با دست در حال انجام است ولی برخی امکانات در منطقه وجود ندارد.

وی تصریح کرد: دستور دادیم که این امکانات از نقاط دیگر کشور به این نقطه آورده شود و به نقطه‌ای رسیده‌ایم که به نظر من پنج یا ۶ روز و شاید هم بیشتر عملیات آواربرداری طول خواهد کشید.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به اندازه تخریب ساختمان چهار طبقه آوار در معدن وجود دارد و از مناطق دیگر نیرو در حال اعزام شدن است تا عملیات سرعت پیدا کند.

ربیعی افزود: همزمان از یک جبهه دیگر در حال حفاری و ورود به معدن هستیم که اگر در این جبهه به ریزش برخورد نکنیم امیدواریم به نتیجه برسیم.

وی ادامه داد: امیدواریم افرادی در معدن یورت زنده مانده باشند و آنهایی که در مخزن استخراج هستند ممکن است که گاز استنشاق نکرده و زنده باشند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: گزارشاتی از این معدن به من در بخش پیمانکاری رسیده بود که امروز با چشم خودم مسائلی را دیدم.

ربیعی افزود: بیمه بیکاری کارگران معدن یورت آزادشهر تا زمان بیکاری پرداخت می‌شود و تعهدات بیمه عمر و حوادث جانباختگان در کنار کمک‌های تامین اجتماعی برای بازماندگان اجرایی خواهد شد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی