رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
  • السبت ۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 16 January

نمایشگاه ساختمان تهران در قالب ۲ نمایشگاه به شهر آفتاب می‌رود

۱۳ تا ۱۶ تیرماه سال جاری شاهد برپایی نمایشگاه ساختمان در قالب دو نمایشگاه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب تهران خواهیم بود.

۱۳ تا ۱۶ تیرماه سال جاری شاهد برپایی نمایشگاه ساختمان در قالب دو نمایشگاه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب تهران خواهیم بود.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی، خبرگزاری میزان، در تیرماه امسال شاهد برپایی دو نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع سرمایشی و گرمایشی، تاسیسات ساختمانی و شهرسازی تهران (HEATCOOLEX) و نمایشگاه بین المللی تخصصی درب، پنجره، شیشه، کفپوش، یراق آلات، ماشین آلات و صنایع وابسته تهران (WINDOREX)، در شهر آفتاب خواهیم بود که شاید بیراه نباشد بگوییم که نمایشگاه ساختمان تهران هم به شهر آفتاب رفت.
براساس این گزارش، توسعه تجارت راه ابریشم که مجری برگزاری این نمایشگاه‌های تخصصی است تصمیم دارد تا ضمن برگزاری نمایشگاهی متفاوت و مطابق با نیاز مشارکت کنندگان و مخاطبان صنعت ساختمان و تاسیسات، منجر به ایجاد حرکت در مسیر توسعه اقتصادی صنعت ساختمان و تاسیسات از طریق رونق بخشی، پویایی و خروج از رکود شرکت‌های فعال در این حوزه شود.
این گزارش می‌افزاید: معرفی آخرین توانمندی‌ها و فناوری‌ها در عرصه صنعت ساختمان و صنایع وابسته، ایجاد فرصت مناسب برای تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات جهت ارتباط با مخاطبان، ایجاد بستری مناسب برای جذب سرمایه گذاری، شرکای تجاری، منابع انسانی ودسترسی به خدماتی بهتر و … از جمله مهمترین اهداف این نمایشگاه‌ها اعلام شده است.

همچنین متولیان برپایی این دو نمایشگاه ساختمان تصمیم دارند تا با دعوت از هیات‌های تجاری بازدید کننده از کشورهای مختلف و همکاری‌های بین المللی وتجاری، آن‌ها را از تولید کلان تا خدمات خرد صنعت ساختمان آشنا سازند.

برگزاری نمایشگاهی هدفمند با معرفی روش‌ها و تکنیک‌های روز دنیا، بستر سازی برای تبادل تجربیات و تعامل اطلاعات میان مشارکت کنندگان و ایجاد رقابت سالم و تأمین رضایت مشارکت کنندگان از طریق تأمین مخاطبان متخصص و مخاطبین عام با تبلیغات هدفمند از دیگر اهداف متولیان برگزاری این دو نمایشگاه در حوزه ساختمان اعلام شده است.
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی