رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April

ایدرو درنمایشگاه

 ایدرو و شرکت های تابعه آن با حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، توانمندی‌های فنی و مهندسی خود را در این حوزه به نمایش در می آورد. به گزارش شاتا به نقل از  ایدرو نیوز ، قرار است بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و […]

 ایدرو و شرکت های تابعه آن با حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، توانمندی‌های فنی و مهندسی خود را در این حوزه به نمایش در می آورد.

به گزارش شاتا به نقل از  ایدرو نیوز ، قرار است بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران از ۱۶ الی ۱۹ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور شرکت‌های معتبر و صاحب‌نام داخلی و خارجی برگزار گردد.

این نمایشگاه بعنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران و نمادی از تعالی صنعت نفت کشور در این حوزه محسوب می شود و شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی با حضور در این نمایشگاه، ضمن عرضه فعالیت‌ها و محصولات خود، نوآوری‌ها و دستاوردهای آتی خود را در معرض بازدید مراجعان قرار می دهند.

ایدرو و شماری از شرکت‌های تابعه آن از جمله شرک مدیریت طرح‌های صنعتی ایران IPMI، شرکت کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو)، شرکت لوله‌گستر اسفراین و مجتمع صنعتی اسفراین با حضور در این نمایشگاه توانمندی‌های فنی و مهندسی خود را به نمایش در‌می‌آورند.

با توجه به رویکرد ایدرو ، این سازمان بطور فعالانه در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی وارد عمل شده و از سوی وزارت نفت بعنوان یکی از شرکت‌های معتبر و صاحب صلاحیت در حوزه اکتشاف و بهره‌برداری از میادین نفت و گاز شناخته شده است.

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی