رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April

آب و برق

وزارت نیرو در دولت یازدهم عملکرد موفق و قابل قبولی داشته است و گام های موثر و مثبتی در حوزه های مختلف این وزارتخانه طی چهار سال اخیر برداشته شد که هموطنان از مزایا و اثرات مثبت آن بهره‌مند شده و خواهند شد.

وزارت نیرو در  دولت یازدهم عملکرد موفق و قابل قبولی داشته است و گام های موثر و مثبتی در حوزه های مختلف این وزارتخانه طی چهار سال اخیر  برداشته شد که هموطنان از مزایا و اثرات مثبت آن بهره‌مند شده و خواهند شد.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، حمید چیت‌چیان عصر روز گذشته در آئین افتتاح و بهره برداری از فاز دوم تصفیه خانه فاضلاب دوگنبدان که با حضور مسئولان استان کهگیلویه و شرکت آب و فاضلاب کشور انجام شد اظهار کرد: عملکرد موفق وزارت نیرو در دولت یازدهم مرهون تلاش کارکنان و کارگران صنعت آب و برق است.

وزیر نیرو افزود: وزارت نیرو در  دولت یازدهم عملکرد موفق و قابل قبولی داشته است و گام های موثر و مثبتی در حوزه های مختلف از جمله آب و برق روستایی، نیروگاهی، بهره برداری از سدها طی چهار سال اخیر  برداشته شد که هموطنان از مزایا و اثرات مثبت آن بهره مند شده و خواهند شد.

وی با بیان اینکه دولت یازدهم تلاش های موثری در زمینه تامین آب و توسعه شبکه فاضلاب داشته است تاکید کرد: آمار و ارقام وزرات نیرو در دولت یازدهم کاملا مبتنی بر  واقعیت بود.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی