رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۵ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 19 January

۶۰۰۰ شغل در ایمیدرو ایجاد می شود
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:

۶۰۰۰ شغل در ایمیدرو ایجاد می شود

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال شش هزار شغل در سازمان ایمیدرو ایجاد می شود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال شش هزار شغل در سازمان ایمیدرو ایجاد می شود.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی پی جی به نقل از  دنیای معدن، مهدی کرباسیان صبح چهارشنبه در بازدید از معدن گلندرود با اشاره به نام گذاری سال ۹۶ به عنوان تولید و اشتغال گفت: در دولت یازدهم در حوزه سازمان توسعه و ایمیدرو نزدیک به ۲۰ هزار شغل ایجادشده که ۹ هزار آن به صورت مستقیم بوده است و پیش بینی می شود تا پایان امسال فقط در سازمان ایمیدرو شش هزار شغل جدید ایجاد شود.

وی اظهار داشت: معدن زغال سنگ گل اند رود که چندین سال قبل و در دولت گذشته تعطیل شده بود با رعایت ضوابط زیست محیطی با سرمایه گذاری دولت تدبیر و امید راه اندازی شده و موجب تولید و اشتغال شده است.

وی تأکید کرد: این معدن با سرمایه گذاری خوبی که شده رکورد تولید را خواهد زد و قرار است بیش از ۳۰ هزار تن تولید داشته باشد و به دلیل کمبود زغال سنگ در کشور برنامه توسعه معدن گل ندرود در دست اجراست و اکتشاف هم تداوم خواهد داشت.

کرباسیان ادامه داد: در آینده نزدیک این منطقه به منطقه تولید، اشتغال و توسعه تبدیل خواهد شد و نیازهای کشور به زغال سنگ هم برطرف می شود.

وی به اقدامات دولت در مازندران در دولت یازدهم اشاره کرد و گفت: در مازندران چند کار مهم صورت گرفت که راه اندازی مجدد معدن گلندرود، راه اندازی مجدد معدن گلیران که فعال شده است، راه اندازی کارخانه زغال شویی ۵۰۰ هزار تنی سوادکوه و شناسایی معادن جدید و اکتشاف وسیع ازجمله این فعالیت ها و اقدامات در مازندران بوده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی