رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
  • الخميس ۳ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 15 April

پایش ۳۰۰ واحد صنعتی در سال جدید در تهران
مدیرکل حفاظت محیط زیست تهران:

پایش ۳۰۰ واحد صنعتی در سال جدید در تهران

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گقت: در سال ۹۶ در طرح پایش ضربتی صنایع استان تهران، حدود ۳۰۰ واحد صنعتی پایش شده است و این طرح همچنان ادامه خواهد داشت.  به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی پی جی به نقل از ایسنا، ناصر مهردادی، با اشاره به اینکه از آبان ماه سال […]

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گقت: در سال ۹۶ در طرح پایش ضربتی صنایع استان تهران، حدود ۳۰۰ واحد صنعتی پایش شده است و این طرح همچنان ادامه خواهد داشت.

 به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی پی جی به نقل از ایسنا، ناصر مهردادی، با اشاره به اینکه از آبان ماه سال گذشته تاکنون نزدیک به ۳۳۵۰واحد صنعتی در طرح پایش ضربتی صنایع استان تهران پایش شده‌اند، اظهارکرد: تاکنون برای ۹۰۰ واحد صنعتی اخطاریه و یا دستور توقف عملیات صادر شده است. تعدادی از واحدهای آلاینده بعد از دریافت اخطاریه به رفع آلایندگی اقدام کردند و این دستاورد خوبی است‌.

وی با بیان اینکه طرح پایش ضربتی صنایع آلاینده در آینده نیز ادامه خواهد داشت، گفت: پایش شبانه نیز از جمله مواردی است که در طرح پایش ضربتی انجام داده‌ایم.

مهردادی در پایان اظهارکرد: واحدهای صنعتی آلاینده – که برای آن‌ها اخطاریه صادر شده است- دوباره پایش و درصورت عدم رفع آلایندگی به واحدهای قضایی معرفی می‌شوند.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی