رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
  • الأحد ۱۰ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 24 January

تکنولوژی های جدید تاسیساتی

وزیر سابق راه و شهرسازی؛ علی نیکزاد، در خصوص کنفرانس نقش مهندسی مکانیک در ساخت وساز شهری، که قرار است در مردادماه سال جاری برگزار شود ، گفت: آشنایی مهندسان با تکنولوژی های جدید تاسیساتی و مکانیکی یک نیاز اساسی است.

وزیر سابق راه و شهرسازی؛ علی نیکزاد، در خصوص کنفرانس نقش مهندسی مکانیک در ساخت وساز شهری، که قرار است در مردادماه سال جاری برگزار شود ، گفت: آشنایی مهندسان با تکنولوژی های جدید تاسیساتی و مکانیکی یک نیاز اساسی است.
به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از سازمان نظام مهندسی تهران، وزیر سابق راه و شهرسازی در خصوص کنفرانس نقش مهندسی مکانیک در ساخت وساز شهری گفت: در دنیای امروز در بحث مهندسی مکانیک و تاسیسات ساختمانی پیشرفت های قابل توجهی رخ داده است.
وی گفت: پیشتر همه از الگوهای خاصی تبعیت می کردند و همه تاسیسات مکانیکی در ساختمان ها شبیه به هم بود.
علی نیکزاد افزود: تکنولوژی های جدید تاسیساتی و مکانیکی ایجاب می کند مهندسان مکانیک لحظه به لحظه در جریان این تحولات قرار گرفته و خود را به لحاظ دانش فنی به روز کنند.
وی تاکید کرد: یکی از راه های آشنایی با این تحولات برگزاری همایش ها و کنفرانس های علمی در این خصوص است. از این رو برگزاری کنفرانس نقش مهندسی مکانیک در ساخت وساز شهری به عنوان اولین کنفرانس ملی مسلما اقدامی مناسب و خوب است و لازم است از متولیان چنین همایش هایی حمایت شود.

گفتنی است اولین کنفرانس ملی نقش مهندسی مکانیک در ساخت و ساز شهری ۳ و ۴ مردادماه ۱۳۹۶ در مرکز همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می شود.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی