رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
  • السبت ۱۵ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 27 February

فعالیت آلمانی‌ها در ایران
رئیس مرکز توسعه صادرات صنایع آب و برق اعلام کرد؛

انتخاب شریک ایرانی پیش‌شرط فعالیت آلمانی‌ها در ایران

رئیس مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع آب و برق وزارت نیرو گفت: پیش شرط وزارت نیرو برای توسعه فعالیت آلمانی‌ها در ایران انتخاب شریک ایرانی است.

 رئیس مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع آب و برق وزارت نیرو گفت: پیش شرط وزارت نیرو برای توسعه فعالیت آلمانی‌ها در ایران انتخاب شریک ایرانی است.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از پاون ، “حمیدرضا تشیعی” در دیدار با “فلوریان اوبر مایر” معاون اداره خاورمیانه وزارت اقتصاد ایالت بایرن آلمان ضمن اشاره به روابط خوب و صمیمانه دولت آلمان با جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: سابقه همکاری ایران و آلمان در صنعت آب و برق و فعالیت آلمانی‌ها در ایران به حدود ۲۱ سال پیش برمی گردد و دو کشور در طول این سال‌ها همکاری‌های بسیار خوبی در این زمینه با یکدیگر داشته‌اند.

وی افزود: برای تحکیم و تعمیق این روابط می‌بایست دو طرف سعی کنند بخش خصوصی را در بخش‌های مختلف صنعت آب و برق با یکدیگر مرتبط کنند.
تشیعی تأکید کرد: به طور کلی پیش شرط وزارت نیرو برای توسعه فعالیت آلمانی‌ها در ایران این است که شرکت‌های آلمانی برای ورود به بازار ایران بایستی یک شریک ایرانی برای خود انتخاب کنند.
وی ادامه داد: برگزاری یک همایش مشترک بین وزارت نیرو و وزارت اقتصاد آلمان در بخش آب و انرژی می‌تواند زمینه‌های لازم برای ملاقات کسب و کارهای فعال ایرانی در صنعت آب و برق را با طرف‌های مشابه خارجی فراهم کرده و روزنه‌ای برای توسعه بیشتر این صنعت در کشور باشد.

در این دیدار مدیران عامل شرکت‌های معتبری، چون «شرکت مدیریت پروژه جی‌ام»، «مدیرعامل شرکت باومولر هولدینگ»، «گروه ریزالک»، «دفتر محیط زیست شرکت ب. اف او»، «شرکت هوبر» و چند شرکت دیگر اوبر مایر را همراهی می‌کردند.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی