رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 22 April

صنعت آب و برق

بانک بین‌المللی اکو ۱۸۰ میلیون یورو تسهیلات برای اجرای ۴ پروژه مهم در صنعت آب و برق کشور ارایه می‌کند.

بانک بین‌المللی اکو ۱۸۰ میلیون یورو تسهیلات برای اجرای ۴ پروژه مهم در صنعت آب و برق کشور ارائه می‌کند.
به‌ گزارش خبرگزاری صدا و سیما از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در نشستی که با حضور « محسن بختیار» معاون اقتصادی و امور برنامه‌ریزی وزیر نیرو، معاون بانک بین‌المللی توسعه و تجارت اکو، نماینده سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران برگزار شد، نوع و نحوه ارائه تسهیلات بانک توسعه و تجارت اکو به طرح های صنعت آب و برق مورد بررسی قرار گرفت.
بر این اساس، صبح امروز وزارت نیرو و بانک بین المللی توسعه و تجارت اکو و نماینده سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران توافق کردند که این بانک بین‌المللی ۱۸۰ میلیون یورو برای اجرای ۴ طرح مهم در صنعت آب و برق کشور تسهیلات اعطا کند.
براساس این گزارش، تاکنون حدود ۱۸۰میلیون یورو تسهیلات در جهت اجرای ۴ طرح در بخش های احداث تاسیسات فاضلاب، شبکه های آبیاری و زهکشی، انتقال نیروی برق در ۴ استان از جانب بانک اکو مصوب شده که تاکنون بالغ بر ۱۶۰ میلیون یورو آن نیز پرداخت شده است.

مجریان این طرح ها اعلام کردند که این ۴ طرح دارای پیشرفت فیزیکی متناسب با برنامه زمان بندی می باشند که امیدواریم با تکمیل آنها، سطح بهره مندی مردم کشورمان از خدمات وزارت نیرو افزایش یابد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی