رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
  • الجمعة ۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 16 April

بورس

شاخص بورس از ابتدای امسال تاکنون ۲۳۶۷ واحد رشد داشته و افزایش ۳.۱ واحدی را به ثبت رسانده است.

شاخص بورس از ابتدای امسال تاکنون ۲۳۶۷ واحد رشد داشته و افزایش ۳.۱ واحدی را به ثبت رسانده است.

به گزارش گروه اقتصاد ویکی پی جی به نقل ازخبرگزاری تسنیم؛ از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۲۱ روز معاملاتی تعداد ۲۱ میلیارد و ۲۴۳ میلیون سهم و حق‌تقدم به ارزش ۴۸ هزار و ۷۰۷ میلیارد ریال در یک میلیون و ۶۲۴ هزار و ۲۰۹ دفعه مورد معامله قرار گرفته است.

همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می دهد در این مدت ۱۱ میلیارد و ۵۳۶ میلیون سهم به ارزش ۲۲ هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال در ۷۳۵ هزار و ۸۲۴ نوبت در بازار اول؛ ۹ میلیارد و ۳۱۴ میلیون سهم به ارزش ۲۰ هزار و ۲۰۲ میلیارد ریال در ۸۸۴ هزار و ۱۰۰ نوبت در بازار دوم؛ ۵ میلیون سهم به ارزش ۵۴۵۸ میلیارد ریال در ۱۵۴۴ نوبت در بازار بدهی؛ ۳۳۲ میلیون سهم به ارزش ۲ میلیارد ریال در ۱۶۴ نوبت در بازار مشتقه و ۵۵ میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۶۱۵ میلیارد ریال در ۲۵۷۷ نوبت مورد معامله قرار گرفته است.

این گزارش می افزاید: شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۷۷ هزار و ۲۳۰ واحد آغاز کرده است تاکنون با ۲۳۶۷ واحد رشد، افزایش ۳٫۱ درصدی را ثبت کرده و به ارتفاع ۷۹ هزار و ۵۹۷ واحد رسیده است. شاخص بازار اول نیز در این مدت با ۶۱۸ واحد و شاخص بازار دوم با ۱۰۹۳۵ واحد رشد مواجه شده‌اند.

رشد ۳.۱ درصدی شاخص بورس از ابتدای امسال

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی