رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۲۷ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 10 April

دفتر مطالعات و بهره ­وری انتقال و توزیع برق سابا

دفتر مطالعات و بهره­ وری انتقال و توزیع برق معاونت بهینه­ سازی تأمین انرژی سابا عملکرد خود را در زمینۀ اصلاح سیستم روشنایی در کشور در سال ۹۵ اعلام نمود.

دفتر مطالعات و بهره­ وری انتقال و توزیع برق معاونت بهینه­ سازی تأمین انرژی سابا عملکرد خود را در زمینۀ اصلاح سیستم روشنایی در کشور در سال ۹۵ اعلام نمود.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از به گزارش دفتر روابط­ عمومی سازمان انرژی­ های تجدیدپذیر و بهره ­وری انرژی برق (ساتبا)، از مهم­ترین طرح ­های تحقیقاتی که توسط دفتر مطالعات و بهره­ وری انتقال و توزیع برق معاونت بهینه­ سازی تأمین انرژی سابا در سال ۹۵ انجام شده است می ­توان به مبادلۀ تفاهم­ نامۀ همکاری سه­ جانبه بین اداره کل استاندارد استان تهران، انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان لامپ ­های روشنایی و سابا، توسعۀ محصولات LED استاندارد در سایت این سازمان و انجام مسئولیت­ های محوله در مصوبۀ ممنوعیت لامپ رشته ­ای توان بالاتر از ۴۰ وات اشاره کرد.

براساس این گزارش: پیشنهاد دو پروژۀ اصلاح روشنایی معابر محلی و سیستم روشنایی ساختمان­ های اداری با استفاده از مادۀ ۱۲ و خاتمه قرارداد پروژۀ ساخت دیودهای نوری آلی انعطاف ­پذیر و انجام مطالعات فاز اول و دوم قرارداد بررسی خطوط مترو درخصوص بازیافت انرژی از ترمز قطارهای مترو ازجمله دیگر فعالیت ­های این دفتر در سال ۹۵ بوده است.

به نقل این گزارش: تهیۀ طرح جدید در حوزۀ روشنایی و ارسال آن به شرکت توانیر جهت اخذ تأیید، تهیۀ گزارش بررسی اثربخشی اصلاح سیستم روشنایی در ساختمان­ های دولتی از دیدگاه کاهش انتشار آلاینده­ های محیط زیست تهیه جهت اخذ اطلاعات از تجهیزات بیمارستان ۱۵ خرداد ورامین و راه­ آهن ازجمله عملکرد های این دفتر سال گذشته بوده است.

این گزارش می ­افزاید: ازجمله دیگر فعالیت ­های این دفتر در سال ۹۵ می­ توان به برگزاری جلسه با شرکت ­های فعال در زمینۀ روشنایی به ویژه LED جهت سرمایه ­گذاری جهت اجرای پروژه­ های بهینه­ سازی استفاده از ظرفیت ­های قانونی موجود نظیر مادۀ ۱۲ رفع موانع تولید اشاره کرد.

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی