رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

شرکت هرمتیک اتریش ( Hermetic )

شرکت هرمتیک اتریش ( Hermetic )، از پمپ سازان قدیمی اتریشی محسوب می شود که بطور تخصصی در زمینه تولید پمپ و کمپرسور و همچنین تجهیزات نفتی و تولید توان فعالیت دارد.

  عنوان شرکت: شرکت هرمتیک اتریش

  فیلد کاری :  تولید کننده انواع پمپ و کمپرسور

  محصولات : 

پمپ

کمپرسور

 

 شرکت هرمتیک اتریش ( Hermetic )

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت Hermetic اتریش است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت هرمتیک اتریش


شرکت هرمتیک اتریش ( Hermetic )، از پمپ سازان قدیمی اتریشی محسوب می شود که بطور تخصصی در زمینه تولید پمپ و کمپرسور و همچنین تجهیزات نفتی و تولید توان فعالیت دارد.

تاریخچه و سوابق شرکت هرمتیک اتریش


شرکت Hermetic اتریش، یکی از شرکت های فعال در صنعت پمپ و کمپرسور است که در سال ۱۸۶۶ تاسیس شده است. این شرکت در ابتدا LEDERLE نام داشت که توسط ویلیام لیدرله تاسیس شده بود.

در سال ۱۹۶۸ این کمپانی به Lederle  Hermetic  تغییر نام داد و فعالیت خود را به صورت تخصصی بر روی پمپ و کمپرسور متمرکز کرد.

شرکت آرشه کار نماینده محصولات شرکت Hermetic اتریش در ایران است.

in 1866  Foundation of the company LEDERLE by Wilhelm Lederle

Tradition and continual innovation are considered as the main characteristics of our company group. After 144 years which have been dedicated to the pump construction with its various pump types, we are in a position to provide our customers with a consolditated knowledge when assisting with their problems in line with the market.

آشنایی با محصولات شرکت هرمتیک اتریش


برخی از محصولات شرکت Hermetic اتریش به شرح زیر ارائه شده اند:

پمپ

کمپرسور

 

 

گالری تصاویر شرکت هرمتیک اتریش


 

تازه های تولیدی شرکت هرمتیک اتریش

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی