رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 20 June

شرکت برایت چین ( Bright )

شرکت برایت چین ( Bright )، یکی از شرکت های بزرگ چینی است که در صنعت تجهیزات تهویه مطبوع با تکنولوژی روز فعال است و محصولات خود را به آمریکا و اروپا نیز صادر می کند.

  عنوان شرکت: شرکت برایت چین

  فیلد کاری :  تولید کننده تجهیزات تهویه مطبوع

  محصولات : 

چیلر هوایی

چیلر اسکرو

پمپ حرارتی

 شرکت برایت چین ( Bright )

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت Bright چین است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت برایت چین


شرکت برایت چین ( Bright )، یکی از شرکت های بزرگ چینی است که در صنعت تجهیزات تهویه مطبوع با تکنولوژی روز فعال است و محصولات خود را به آمریکا و اروپا نیز صادر می کند.

 

تاریخچه و سوابق شرکت برایت چین


 

کمپانی برایت در سال ۱۹۸۷ تاسیس شده است و در حال حاضر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات تهویه مطبوع در کشور چین است.

این کمپانی محدوده وسیعی از تجهیزات تهویه مطبوع را با کیفیت بالا و تکنولوژی های روز تولید می کند. مساحت فضای صنعتی کمپانی برایت بالغ بر ۶۰ هکتار بوده که ۲۰ هکتار از آن مربوط به فضای تولیدی برای ۲۰ خط تولید است.
کمپانی برایت دارای ۳۰ شعبه در کشور چین بوده و در تعدادی از کشورها دارای نمایندگی است. همچنین این شرکت علاوه بر چین در امریکا و ایتالیا نیز دفتر سرپرستی دارد.

تنوع محصولات، رعایت استانداردهای بین الملی در طراحی و ساخت محصولات، مکانیزه کردن خطوط تولید و ارایه سرویس های گسترده خدمات پس از فروش و همچنین طراحی متناسب با اصول بهینه سازی مصرف انرژی از رویکردهای اصلی این کمپانی است.

کلیه چیلرهای برایت تحت تکنولوژی بلوباکس (Blue Box) ایتالیا و ساخت کشور چین هستند.

صفحه معرفی شرکت بلوباکس ایتالیا ( Blue Box ) در پرتال تاسیسات ویکی پی جی

 

شرکت دما تجهیز نماینده محصولات شرکت Bright چین در ایران و از جمله شرکتهای پیشرو و به روز صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع کشور است.

 

آشنایی با محصولات شرکت برایت چین


برخی از محصولات شرکت Bright چین به شرح زیر ارائه شده اند:

چیلر هوایی

چیلر اسکرو

پمپ حرارتی

تمام چیلرهای برایت بنا به درخواست خریدار می توانند دارای عملکرد دو گانه سرمایشی و گرمایشی (پمپ حرارتی) و یا فقط سرمایشی عرضه شوند. ظرفیت حرارتی مذکور در جدول مشخصات مربوط به استفاده از پمپ حرارتی است.

گالری تصاویر شرکت برایت چینتازه های تولیدی شرکت برایت چین

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی