رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۶ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 16 June

شرکت ابزوگر فرانسه ( Absoger )

شرکت ابزوگر فرانسه ( Absoger )، از شرکت های فعال فرانسوی است که در صنعت تجهیزات برودتی فعال است. سیستم های کنترل اتمسفر یکی از اصلی ترین تولیدات این کمپانی است.

  عنوان شرکت: شرکت ابزوگر فرانسه

  فیلد کاری :  تولید کننده انواع تجهیزات برودتی

  محصولات : 

سیستم های کنترل اتمسفر

 

 شرکت ابزوگر فرانسه ( Absoger )

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت Absoger فرانسه است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت ابزوگر فرانسه


شرکت ابزوگر فرانسه ( Absoger )،  از شرکت های فعال فرانسوی است که در صنعت تجهیزات برودتی فعال است. سیستم های کنترل اتمسفر یکی از اصلی ترین تولیدات این کمپانی است.

 

تاریخچه و سوابق شرکت ابزوگر فرانسه


شرکت Absoger فرانسه، در سال ۱۹۷۶ فعالیت صنعتی خود را با ساخت تجهیزات برودتی مناسب سردخانه های میوه اغاز کرد.

این شرکت در حال حاضر بر روی سیستم های کنترل هوا مناسب تجهیزات نفتی فعالیت دارد.

 

شرکت آرشه کار نماینده محصولات شرکت Absoger فرانسه در ایران و از جمله شرکتهای پیشرو و به روز صنعت تاسیسات و تبرید کشور است.

شرکت آرشه کار با تجربه ۳۰ سال در بخش تجارت و واردات تجهیزات برودتی از سال ۱۳۸۲ اقدام به تولید اواپراتور ، کندانسور سردخانه و کویل های حرارتی و برودتی نموده  است.

 

Founded in 1976 in the Tarn et Garonne region, our company started out by manufacturing composite components for fruit production and processing equipment.

The Absoger Group manufactures and markets innovative gas treatment and atmosphere control solutions for a range of industrial applications, using cutting edge technology to stay ahead.

 

آشنایی با محصولات شرکت ابزوگر فرانسه


سیستم های کنترل اتمسفر یکی از اصلی ترین تولیدات کمپانی Absoger فرانسه است.

گالری تصاویر شرکت ابزوگر فرانسهتازه های تولیدی شرکت ابزوگر فرانسه

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی